Trifazio transformatoriaus elektrinių parametrų apskaičiavimas (2)


Trifazio transformatoriaus elektrinių Parametrų apskaičiavimas savarankiškas darbas. Elektros mašinos ir transformatoriai. Trifazio transformatoriaus elektrinių parametrų apskaičiavimas. Apskaičiuoti. Bendroje koordinačių sistemoje braižoma transformatoriaus išorinė charakteristika U2=f(β) ir naudingumo koeficiento priklausomybė nuo. Apkrovos γ=f(βElektros mašinos ir transformatoriai. Trifazio transformatoriaus elektrinių. Parametrų apskaičiavimas. Praktiškai transformatoriaus apkrova dažniausiai yra aktyvaus ar aktyvaus-induktyvauspobūdžio. Užduotis sprendžiama sekančiai. Transformacijos koeficientas. Naudingumo koeficientas. Metodiniai nurodymai.


Bendroje koordinačių sistemoje nubraižyti transformatoriaus išorinę charakteristika U2=f() ir priklausomybę = f() (ašis graduoti nuo nulio)

2.2. Po to užduotis sprendžiama, atsižvelgiant į toliau pateiktus paaiškinimus.

Santykiniai antrinės įtampos nuostoliai priklauso nuo to, kiek apkrautas transformatorius ir koks apkrovos pobūdis.

Apskaičiavus ∆U2* ir antrinę įtampą U2, rezultatas surašyti į 1,2 lentelę.

2.2.3. Transformatoriaus linijinės įtampos žinomos (žr.1.1. lentelę). Fazinės pirminė ir antrinė įtampos priklauso nuo to, kaip sujungtos pirminė ir antrinė apvijos.

čia P0 ir P12 – tuščiosios veikos ir trumpojo jungimo galios nuostoliai.

2.3 Bendroje koordinačių sistemoje braižoma transformatoriaus išorinė charakteristika U2=f(β) ir naudingumo koeficiento priklausomybė nuo

Reikia nepamiršti, kad charakteristikos buvo sudarytos, todėl ir šios išvados padarytos, atveju, kai transformatorius apkrautas aktyviojo ir induktyviojo pobūdžio apkrova, kurios cosφ=0,8.

Fazinės pirminės ir antrinės įtampos priklauso nuo to, kaip sujungtos pirminės ir antrinės apvijos.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (703 žodžiai)
  • Kolegija
  • Min
  • Trifazio transformatoriaus elektrinių parametrų apskaičiavimas (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Trifazio transformatoriaus elektrinių parametrų apskaičiavimas (2). (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/trifazio-transformatoriaus-elektriniu-parametru-apskaiciavimas-2.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 21:46
×