Trigeris Flash atmintis


Šmito trigeris su operaciniu stiprintuvu. Invertuojantis Šmito trigeris su operaciniu stiprintuvu. Šmito trigeris su dviem tranzistoriais. Šmito trigerių integrinės mikroschemos. Flash atmintis. Flash atminties struktūra. Skirtumai tarp tunelinio ir injekcinio metodų.

Trigerį išrado amerikiečių mokslininkas Otto Šmitas, todėl trigeris dar dažnai yra vadinamas ir Šmito trigeriu mokslininko garbei atminti.

Šiuo metu jie dažniausiai surenkami panaudojus operacinį stiprintuvą:

Taigi visų pirma kas yra ta vadinamoji flash atmintis? Flash atmintis yra išskirtinės rūšies nuo energijos nepriklausanti puslaidininkinė atmintis. Nuo energijos nepriklausoma tai reiškia, kad ji nereikalauja papildomos energijos informacijai saugoti, energija reikalinga tik informacijai įrašyti ar nuskaityti. Ši atmintis gali būti perrašoma, tai reiškia, kad yra leidžiama turimą informaciją koreguoti ar perrašyti. Puslaidininkinė reiškia, jog ši atmintis neturi judančių dalių kaip HDD arba CD-ROM ji sudaryta integrinių mikroschemų pagrindu.

Skirtumai tarp tunelinio ir injekcinio metodų.

Tunelinis metodas – nereikalauja didelės įtampos. Ląstelės, naudojamos tuneliniu metodu gali būti mažesnės už injekcijos ląsteles. Injekcijos metodas – reikalauja žymiai didesnės įtampos, palyginus su tuneliniu. Tokiu būdu, reikalingas dvigubas maitinimas, tam kad dirbtų atmintis. Injekciniu metodu programavimas vyksta žymiai greičiau, nei tuneliniu. Reikėtų pabrėžti, kad tai yra du labiausiai paplitę programavimo būdai, nes jų yra ir daugiau. Trynimo ir įrašymo procedūros smarkiai sudėvi flash atminties ląstelę, todėl naujose mikroschemose naudojami specialus algoritmai, optimizuojantis trynimą ir įrašymą, bei algoritmai, leidžiantys lygiai išnaudoti visas ląsteles funkcionavimo metu.

  • Informatika Konspektas
  • Microsoft Word 70 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1053 žodžiai)
  • Raimundas
  • Trigeris Flash atmintis
    10 - 10 balsai (-ų)
Trigeris Flash atmintis. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/trigeris-flash-atmintis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:47
×