Trimito fenomenas


Trimitininkas ir kompozitorius Roy Hargrove yra vos 33 metų amžiaus, bet, jau 14 metų profesionaliai dirbantis muzikos rinkoje, jis įsitvirtino kaip vienas visapusiškiausių ir atkakliausių džiazo atlikėjų. Roy Hargrove pasiekimų gali pavydėti bet kuris jo amžiaus muzikantas: jis išleido devynis albumus kaip pagrindinis autorius ir du- kaip bendraautorius. Vadovavo kvartetams, kvintetams, nonetams ir big band‘ams. 1996-aisiais nuvykęs į Kubą muzikantas surado keletą geriausių salos atlikėjų (taip pat ir legendinį pianistą Chucho Valdes) ir su jais įrašė „Afro- cuba jazz“ albumą bei „Grammy“ apdovanojimą gavusį „Habana“.

Roy hargrove pasiekimų gali pavydėti bet kuris jo amžiaus muzikantas: jis išleido devynis albumus kaip pagrindinis autorius ir du- kaip bendraautorius. 1996-aisiais nuvykęs į kubą muzikantas surado keletą geriausių salos atlikėjų (taip pat ir legendinį pianistą chucho valdes) ir su jais įrašė afro- cuba jazz albumą bei grammy apdovanojimą gavusį habana .

Per pastaruosius trejus metus roy hargrove leidosi į avantiūrą, išbandydamas rizikingą black pop stilių su neo-soul dievu d‘angelo (2000-ųjų grammy laimėtoju už albumą voodoo ) ir kviestiniais muzikantais erykah badu ir common. Gegužės 20-ąją roy hargrove palieka šiame pasaulyje savo muzikos žymę su 14 entuziastingų kūrinių albumu the rh factor:hard groove .

šio talentingo kompozitoriaus sumanytame ir sukomponuotame albume buvo sudėti gerbiamiausių jaunų r&b atlikėjų (d‘angelo, anthony hamilton, stephanie mckay), jazz/neo-soul/jam stilių atlikėjų (marc cary, steve coleman, gene lake) ir hip-hop asų (q-tip, common) šiuolaikiniai įrašai.

aš tiesiog norėjau atverti duris, kurios leistų muzikantams į džiazą įpinti kitų stilių ir suformuoti muziką be jokių apribojimų , paaiškina hargrove. tai tarsi dviejų skirtingų pasaulių sąjunga .

Roy hargrove gimė waco mieste, 1969 m. Spalio. Įkvėptas evangeliškos muzikos, kurią girdėdavo bažnyčioje sekmadieniais bei r&b, funk stilių, kuriuos grodavo radijas, roy pradėjo mokytis groti trimitu ketvirtoje klasėje. Tai buvo tarsi stebuklas, nes iki to laiko, kai pabaigė pagrindinę mokyklą, jis jau grojo kaip profesionalas.

  • Muzika Referatas
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (490 žodžiai)
  • Trimito fenomenas
    10 - 3 balsai (-ų)
Trimito fenomenas. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/trimito-fenomenas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:54
×