Triukšmas ir jo žala


Triukšmas ir jo žala sveikatai. Triukšmas. Akustinis triukšmas. Elektroninis triukšmas. Triukšmo įvertinimas. Triukšmo tarša Poveikis žmogaus sveikatai Triukšmo mažinimas. Triukšmas – įvairaus pobūdžio. Akustiniu triukšmu vadiname įvairaus stiprumo ir dažnio garso bangų visumą. Elektroninis triukšmas susidaro elektroninėse grandinėse ir įrenginiuose dėl šiluminio triukšmo. Triukšmas vertinamo būdai Triukšmo lygis – triukšmo galia. Triukšmo tarša. Žmogaus veiklos ar mašinų darbo sukurtas triukšmas. Poveikis žmogaus sveikatai. Triukšmas turi įtakos žmogaus sveikatai ir elgesiui. Tiek komunikacijų, tiek matavimo sistemose yra svarbus triukšmo mažinimas. Informacijos šaltiniai.

Triukšmas – įvairaus pobūdžio, beprasmis ir stipresnis nei įprasta nepageidaujamas garsas. Garso stiprumas matuojamas decibelais (dB).

Triukšmas turi įtakos žmogaus sveikatai ir elgesiui. Nepaisant susierzinimo, nuolatinė triukšmo tarša gali sukelti padidėjusį kraujospūdį, stiprų stresą, apkurtimą, miego sutrikimus, kraujotakos sistemos sutrikimus, užmaršumą, depresiją ir kartais panikos priepuolius.

  • MS PowerPoint 58 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (257 žodžiai)
  • Kriste6667
  • Triukšmas ir jo žala
    10 - 5 balsai (-ų)
Triukšmas ir jo žala. (2015 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/triuksmas-ir-jo-zala.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 11:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo