Triušių auginimas verslo planas (2)


Įvadas.Įmonės duomenys.Verslo aprašymas. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės registracija. Verslo tikslai. Produkto aprašymas.Rinka. Rinkos dalies išskyrimas. Konkurencijos analizė. SWOT analizė. Marketingas. Pardavimo ir kainodaros strategija.Gamyba. Trumpas veiklos aprašymas. Vietos analizė. Narvų įrengimas. Tiekėjai ir supirkėjai. Darbo jėga.Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė firmos struktūra.Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys.Finansai. Planuojamos išlaidos. Ekoniminiai rodikliai. Išvados. Priedas (Pelno nuostolio ataskaita). Priedas (Balansas). Priedas (Pinigų srautų ataskaita).

Plungės rajone, Stanelių kaime bus stеigiama UAB „Triušis“, kuri užsiims ekologiška veikla - mėsinių triušių auginimu ir veisimu. Triušių paklausa Lietuvoje yra didelė, tačiau pasiūla nėra tokia gausi. Iš pradžių UAB „Triušis“ sieks įsitvirtini Lietuvos rinkoje, tačiau ateityje žada plėstis ir bendradarbiauti su užsienio šalimis, kadangi ir užsienyje triušiena yra labai paklausi. Yra nustatyta, kad triušiena yra ne tik ekologiškiausia, bet ir vertingiausia mėsa. Lietuvoje triušių auginimu ir veisimu užsiima nedaug įmonių. Dėl šios priežasties 2010 metais balandžio mėnesį Lietuvoje įsikūrė „Mėsinių triušių augintojų asociacija“, kuri ne tik skatina naujas bendroves kurtis, bet ir užtikrina jų produkcijos realizaciją, bendradarbiaudama su supirkimo punktais ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Triušių auginimas verslo planas (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Triušių auginimas verslo planas (2). (2013 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/triusiu-auginimas-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:28
×