Trumapalaikio turto efektyvumo tyrimas


Trumpalaikio turto panaudojimo efektyvumas. Trumpalaikio turto efektyvumas. Trumpalaikio turto strukturos analize. Trumpalaikio turto problematika. Trumpalaikio turto reikšmė. Trumpalaikio turto valdymas ir analizė. Trumpalaikio turto naudojimo efektyvumas. Trumpalaikio turto sudėtis. Trumpalaikio turto naudojimo efektyvumo valdymas. Turto panaudojimo efektyvumas.

Summary. Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Trumpalaikio turto valdymas teoriniu aspektu. Trumpalaikio turto struktūros analizė ir būtinumas. Atsargų valdymas. Per vienerius metus gautinų sumų valdymas. Pinigų ir pinigų ekvivalentų valdymas. Finansiniai santykiniai rodikliai ir jų vertinimas. Ab „pieno žvaigždės“ trumpalaikio turto finansinė analizė. Ab „pieno žvaigždės“ veiklos apibūdinimas. Ab „pieno žvaigždės“ trumpalaikio turto struktūros pokyčių analizė. Ab „pieno žvaigždės“ dinamikos ir struktūros analizė. Ab „pieno žvaigždės“ finansinių santykinių rodiklių palyginamoji analizė. Trumpalaikio turto valdymo problemų sprendimo galimybės. Swot analizė. Trumpalaikio mokumo gerinimo priemonės. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Kiekviena įmonė, neatsižvelgiant į jos veiklos apimtį, kad galėtų plėtoti savo veiklą turi būti apsirūpinusi trumpalaikiu turtu. Šis turtas yra vienas iš būtinų įmonės gamybos ir paslaugų išteklių, be kurių ji negali veikti. Šio turto sudėtimi ir struktūra domisi ne tik įmonės vadovybė ir darbuotojai, bet ir daugelis išorės informacijos vartotojų, ypač investuotojai, tiekėjai bei pirkėjai. Trumpalaikis turtas turi vieną išskirtinę savybę - jį galima greitai paversti pinigais pardavus, o paskui už gautus pinigus įsigyti kito turto. Taigi trumpalaikio turto sudėtis ir struktūra gali greitai pasikeisti, o šie pokyčiai turėti reikšmingą įtaką įmonės finansinei būklei ir veiklos rezultatams. Atsižvelgiant į trumpalaikio turto reikšmę, labai svarbu atlikti nuodugnią trumpalaikio turto analizę siekiant pagerinti įmonės veiklos efektyvumą (Tarptautinis verslas: inovacijos, psichologija, ekonomika. Mokslo darbai 2010, t. 1, Nr. 1, p. 141).

Akivaizdu, kad trumpalaikio turto valdymas ir jo efektyvumo didinimo galimybių ieškojimas turėtų būti aktualus kiekvienos įmonės vadovybei, siekiant pačių geriausių įmonės veiklos rezultatų.

Problema. Šiais laikais be trumpalaikio turto negali funkcionuoti nė viena įmonė: didelė ar maža, gamybos ar paslaugų, tik ką įkurta ar seniai veikianti. Nuo įmonės turimo trumpalaikio turto dydžio, sudėties, struktūros, techninės būklės, saugojimo ir naudojimo labai priklauso jos finansinė būklė ir veiklos rezultatai, todėl trumpalaikio turto valdymui turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys. Tačiau kyla klausimas: Kaip pagerinti trumpalaikio turto valdymą?

Darbo tikslas — išanalizuoti trumpalaikio turto valdymo efektyvumo didinimo galimybes.

  • Microsoft Word 506 KB
  • 2012 m.
  • 48 puslapiai (12574 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vabalas
  • Trumapalaikio turto efektyvumo tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Trumapalaikio turto efektyvumo tyrimas. (2012 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/trumapalaikio-turto-efektyvumo-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 22:24
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo