Trumpa H&M analize


Savarankiškas darbas nr. Apie įmonę. H&M (Hennes &. Produkcija. Aksesuarai Apatiniai Drabužiai moterims Drabužiai. Aplinka. Klientai Pagrindiniai klientai yra asmenys gaunantys vidutines pajamas ir 15-18 metų jaunimas. Konkurentai. The Gap“. Tai įmonė, kuri valdo apie 3400 drabužių parduotuvių visame pasaulyje. Kapitalas. Įmonė turi 2776 parduotuves 48 pasaulio šalyse. Žmogiškieji ištekliai. Turi daugiau kaip 140 tūkst. darbuotojų. Dauguma jų turi įvairias skatinimo programas. Įmonės organizacinė struktūra. Informacijos valdymas Įmonė daug lėšų skiria reklamai. Transportavimas Apie 90% viso produkcijos transportavimo vyksta vandeniu. Kontrolė ir valdymas. „H&M“ mato pasaulį kaip vieną rinką. Šaltiniai.

Aksesuarai Apatiniai Drabužiai moterims Drabužiai vyrams Drabužiai paaugliams Drabužiai vaikams Sportiniai drabužiai ir aksesuarai Namų apyvokos daiktai Kosmetika.

Įmonė turi 2776 parduotuves 48 pasaulio šalyse, taip pat 88 parduotuvės buvo atidarytos įsigijus „H&M“ frančizes. „H&M“ valdo 6 prekinius ženklus: „ H&M“, „Cos“, „Monki“, „Cheap Mondays“, „Weekday“, „&other Stories“. 2012m. apyvarta buvo 18,820.484 JAV dolerių.

Informacijos valdymas Įmonė daug lėšų skiria reklamai. Tam, kad reklama būtų efektyvi, yra atliekama įvairių rinkos tyrimų, kuriais siekiama sužinoti kokius kanalus naudoti tikslinei grupei. Įmonė viešina savo duomenis, kurie sudaro nuomonę apie įmonę. Medžiagos naudojamos gamyboje Pagrindinės medžiagos yra: organinė medvilnė, polyesteris, vilna, angora (bus pašalinta).

Transportavimas Apie 90% viso produkcijos transportavimo vyksta vandeniu. Visas transportavimo kelias sukurtas taip, kad būtų kuo pigesnis ir atsakingesnis gamtai. Pigiu transportavimu yra išlaikoma žema produkcijos kaina. Sandėliavimas Įmonė turi savo logistikos centrus strateginėse vietose, kurios leidžia optimaliai paskirstyti transportavimo išlaidas.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 281 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (469 žodžiai)
  • Vilmantas
  • Trumpa H&M analize
    10 - 3 balsai (-ų)
Trumpa H&M analize. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/trumpa-hm-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 20:01
×