Trumpalaikis finansinis turtas


Verslo apskaitos standartai trumpalaikis turtas. Verslo apskaitos standartai trumpalaikio turto apskaita. Trumpalaikis turtas vas. Trumpalaikis materialusis turtas. Ar vekselis ilgalaikis turtas. Kaip apskaitomas trumpalaikis turtas. Trumpalaikio finansinio turto apskaita. Koks yra trumpalaikio turto vas. Ilgalaikio finansinio turto apskaita. Vekseliai trumpalaikis turta.

Trumpalaikio turto sąmpra, sudėtis. Trumpalaikis finansinis turtas. Vekselis. Pinigų apskaita kasoje. Pinigų apskaita eka. Pinigų apskaita bankuose. Atskaitomybės sąmprata. Bendrieji apskaitos principai. Tarpinė finansinė atskaitomybė. Balansas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita. Aiškinamasis raštas. Išvados. Literatūra. Uždaviniai. Suprasti trumpalaikio finansinio turto esmę bei jo įvairovę. Susipažinti su trumpalaikio turto apskaita ir finansine atskaitomybe. Susipažinti su šiuo metu galiojančiais įstatymais ir verslo apskaitos standartais reglamentuojačiais trumpalaikio turto apskaitą taip pat finansinės atskaitomybės ataskaitų turiniu ir jo esme. Šio darbo tikslas - išnagrinėti kaip apskaitomas ir pateikiamas trumpalaikis finansinis turtas finansinėje atskaitomybėje. Gaminat produkciją ir teikiant paslaugas, naudojama daug įvairaus turto. Todėl visas turtas, kurį valdo ir kuriuo disponuoja įmonė, skirstomas į ilgalaikį ir trumpalaikį turtą. Ilgalaikis turtas – tai turtas, kuris naudojamas įmonės ekonominei naudai gauti ilgiau nei vienerius metus ir kurio įsigijomo vertė ne mažesnė už įmonės nustatytąją. Trumpalaikis turtas – tai turtas, kurį numatoma sunaudoti ar panaudoti per vienerius metus, arba kurio įsigijimo vertė yra mažesnė už nusistatytąją vertę.

visose laisvosios rinkos šalyse labai plačiai paplitęs abejonių nekeliantis teiginys, jog apskaita yra verslo kalba.

įvertinant apskaitinės informacijos svarbą, be abejonės labai svarbu, kad visa teikiama informacija būtų teisinga. Informacijos tikslingumas, jos apdorojimo kokybė priklauso ne tik nuo šiuolaikinių naujausių technologijų kokybės, bet ir nuo darbuotojų kvalifikacijos, jų žinių apie apskaitą ir finansinę atskaitomybę.

Kiekviena įmonė turi turto, kurį galima išreikšti pinigais. Kiekvienas turtas turimas įmonėje yra naudingas, kažkam naudojamas. Todėl jis turi būti apskaitomas. Tik teisingai atvaizdavus ūkines operacijas, vartotojai gaus išsamią ir patikimą informaciją apie įmonės turimą turtą, jo vertę, naudingumą.

Keičiantis ekonominei situacijai, įstatyminei bazei, apskaitininkai turi dar nuodugniau gilintis į turto apskaitą. Tačiau keičiantis darbo priemonėms, pereinant prie kompiuterizuotų sistemų, apskaityti turimą turtą tampa vis paprasčiau, tačiau be žmogaus pastangų ir žinių to padaryti neįmanoma.

Gaminat produkciją ir teikiant paslaugas, naudojama daug įvairaus turto.

Ilgalaikis turtas – tai turtas, kuris naudojamas įmonės ekonominei naudai gauti ilgiau nei vienerius metus ir kurio įsigijomo vertė ne mažesnė už įmonės nustatytąją.

Trumpalaikis turtas – tai turtas, kurį numatoma sunaudoti ar panaudoti pesusipažinti su šiuo metu galiojančiais įstatymais ir verslo apskaitos standartais reglamentuojačiais trumpalaikio turto apskaitą taip pat finansinės atskaitomybės ataskaitų turiniu ir jo esme.

šio darbo tikslas - išnagrinėti kaip apskaitomas ir pateikiamas trumpaltrumpalaikį turtą galimą apibūdinti, tai yra turtas, kurį įmonė sunaudoja ekonominei naudai gauti per vieną įmonės veiklos citrumpalaikis turtas metinėje finansinėje atskaitomybėje 2-asis verslo apskaitos standartas, yra suskirstytas į keturias grupes: atsargos, išankstiniai apmokėjimai ir nebaigtos vykdyti sutartys; per vienerius metus gautinos sumos; kitas trumpalaikis turtas; pinigai ir pinigų ekvivalentai.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 219 KB
  • 2011 m.
  • 30 puslapių (5160 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vida
  • Trumpalaikis finansinis turtas
    10 - 1 balsai (-ų)
Trumpalaikis finansinis turtas. (2011 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/trumpalaikis-finansinis-turtas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:44
×