Trumpos ir aktyvios atostogos Tenerifėje


Santrauka. Įvadas. Aktyvus ir pasyvus poilsis kanaruose. Populiariausias kurortas Kanaruose. Populiariausios nakvynės ir poilsio vietos El Medane. Populiariausios vandens sporto šakos Kanaruose. Vandens sporto kainos. Pasirinktos darbo priemonės ir ištekliai. Trumpos atostogos tenerifėje. Kelionės planas. Kelionės detalizavimas. Kelionės biudžeto planavimas. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Šiame darbe aš paruošiau aktyvios kelionės planą į Tenerifės salą, esančią Kanarų salyne. Kelionės planas pritaikytas skirtingiems keliautojų tipams – aktyviai norintiems praleisti laiką taip pat ir mėgstantiems pasivesnį poilsį.

Informacijai rinkti naudojausi vietinių žmonių patarimais iš žmonių kurie užsiima vandens sportu arba yra susije su turizmu, taip pat rinkau informacijos iš internetinių svetainėmių ir kelionių lankstinukų kurių galima gauti tiesiog einat gatve.

Kelionės progama kainos ir išlaidos parengtos dešimties žmonių grupei iš Vilniaus oro uosto išvykstančiai birželio 14 dieną ir grįžtančiai birželio 19 dieną.

Vis daugiau žmonių Lietuvoje pradeda domėtis ir užsiiminėti vandens sportu. Lietuvos kurortuose vis dažniau matome jėgos aitvarus ir burlentes, sparčiai populiarėja vandenlenčių sportas. Tai įrodo, jog domimės naujovėmis bei išnaudojame geografines galimybes sporto atžvilgiu. Mėgstantiems aktyvų poilsį ir vandens sportą nebūtina keliauti į tolimus kraštus norint išbandyti savo jėgas jie gali tai padaryti ir savo šalyje tačiau reikia sulaukti palankių oro salygų.

Šiuolaikiniai turistai - tai žmonės, kurie lanko svečias šalis, susipažįsta su tos šalies tradicijomis,paprčiais bei kitomis populiariomis tos šalies pramogomis kurių savo šalyje nerasi. Tokie žmonės renkantis kelione atsižvelgia ir į vietovės geografinius privalumus.

Mano asmeninis kelionės tikslas – išmėginti vandens sortą sutikti šio sporto mėgėjų ir profesionalų iš kitų šalių. Pagrindinis mano, kaip kelionės organizatorės, tikslas - surasti bendraminčių, vandens sportą mėgstančių ar jau užsiminėjančių žmonių grupę ir pažinti naują pasaulio kampelį ant banglentės, burlentės ar blaškomam jėgos aitvaro.

Aš pati keliaudama mėgstu spontaniškumą, todėl ir ši kelionė neapsiribos griežtais laiko terminais ar vien tik potyriais, susijusiais su vandens sportu. Keliautojas turės galimybę pasirinkti kada ir kiek laiko sportuos, kiek keliaus ir kiek ilsėsis.

Tenerifė – didžiausia Kanarų sala, garsėjanti puikiais paplūdimiais ir idealiomis klimato sąlygomis visais metų laikais. Unikalaus grožio vulkaninės kilmės sala išsiskiria savo kontrastų išmarginta gamta. 3718 metrų aukštyje esanti Teidės viršukalnė – aukščiausia Ispanijos Karalystės viršūnė, skiria salos pietus, lepinančius saule ir paplūdimiais, nuo šiaurėje žaliuojančių kalvų ir lygumų bei derlingų slėnių, apsodintų beribėmis bananų plantacijomis, vynuogynais. Šis gamtos kampelis yra ideali vieta tiek pasyviam, tiek ir aktyviam poilsiui. Tenerifėje vėjo sąlygos garantuoja net 300 vėjuotų dienų per metus, todėl vandens sporto mėgėjams čia puikios galimybės visais metų sezonais. Vidutinė oro temperatūra žiemą apie 18 °C, o vasarą apie 30 °C.

Puiki vieta nakvynei ir poilsiui - svečių namai La Cavalera. Vidutinio dydžio, 50 kambarių turintys svečių namai su visa parą dirbančiu personalu. Kambariai tinkami dviem arba trim asmenims. Visi kambariai turi lauko terasą ar bolkoną, pusryčiai įskaičiuoti į kainą. Kaina: €40 vienam žmogui, €65 porai arba €80 trims asmenims.

  • Turizmas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2290 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2661 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Reda
  • Trumpos ir aktyvios atostogos Tenerifėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Trumpos ir aktyvios atostogos Tenerifėje . (2017 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/trumpos-ir-aktyvios-atostogos-tenerifeje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:42
×