Truputį grynos Javos: klasės, objekto, metodo sąvokos


Nagrinėjami klausimai. Kas yra Java? Kodėl Java mokėti yra gerai? Kas naudoja Java? Kaip atrodo Java? Kaip Java dirba. Parašykite šią programą. Sukompiliuokite ir įvykdykite programą. Neranda javac arba java ? Laiko programa (TimeOfDay). TimeOfDay programa Java kalba. Sukompiliuokite ir įvykdykite. Greenfoot daug ką daro už jus. Metodų rašymas ir naudojimas. Metodai - algoritmai. Metodai Java kalboje. Metodo kūnas (vidus). Logika metode. "If" ir "Else". Daugialypiai if. else if. else. "If" , kurie turi daugiau nei 1 instrukciją. { blokas } gali būti naudojamas visur. Objektas gali kviesti savus metodus. Metodai gali Grąžinti Rezultatą. Metodas, kuris grąžina rezultatą (funkcija). Metodas negrąžinantis rezultato. Metodas su Parametrais. Atributų naudojimas objekto informacijos saugojimui. Peržiūrėti objekto atributus. Atributai, kuriuos žino krabas. Pratimas ką reiškia x ir y? Atributo apibrėžimas. Duomenų tipai ir reikšmės. Bendri Java duomenų tipai. Reikšmės priskyrimas ir pakeitimas. Kintamieji kaip Rodyklės. Kintamieji kaip rodyklės. Lokalūs kintamieji. Lokalūs kintamieji prieš Atributus. Serviso naudojimas (statinis metodas). Servisas tai metodas be objekto. Servisų metodai yra statiniai. Kaip sukuriami objektai. Konstruktorius. Konstruktoriaus paskirtis. Sudėtingesnė logiką and / or / not. How to repeat an instruction? Naudokite ciklą instrukcijų kartojimui. Pratimas 1 Konstruktoriaus naudojimas. Patikrinkite programą. Apibendrinimai. Kas yra programa? Klausimas kodėl {. } ? Apibendrinimas Kaip veikia Java.


Java yra kalba skirta kompiuterinių programų kūrimui. ji veikia beveik kiekviename “kompiuteryje". tikruose ir žaisliniuose mobiliuose telefonuose žaidimų kompiuteriuose web serveriuose naršyklėse.

Java yra labai populiari nes... galima kurti įrairią programinę įrangą... žaidimus taikomąsias programas saityno programas mobilių tel. ir įrenginių programėles Internete daug resursų skirtų Java ir Javos karkasams Veikia (beveik) visur Laisva ir nemokama.

OpenOffice paketas Firefox naršyklė Google App varikliukas Androidas Greenfoot.

Programuotojas rašo kodą Java kalba. 2. Kompiliatorius patikrina kodą ir transliuoja jį į “baitkodą” (bytecode) skirtą "virtualiai mašinai”.

Public Hello(); aload_0 invokespecial #1; //Method java/lang/Object."":()V return main(java.lang.String[]); getstatic #2; //Field ...

Baitkodas vykdomas Java Virtualioje Mašinoje (JVM). 4. JVM interpretuoja baitkodą bei naudoja įvairias bibliotekas (pagal poreikį).

Pasinaudodami tekstiniu redaktoriumi (text editor) (Notepad, Notepad++, EditPlus, ne MS Word !!!). 2. Išsaugokite programą kaip Hello.java.

Sukompiliuokite naudodami "javac". Ji išvers programą į baitkodą. 4. Įvykdykite ją. "java" paleidžia programą virtualioje mašinoje.

Jei neranda (Not Found) tuomet pridėkite Java "bin" katalogą prie sisteminių kelių (PATH).

Programose dažniausiai naudojama logika sprendimų priėmimui. Paprastai programos naudoja daugiau nei vieną klasę, kadangi yra tarpusavyje susijusių įvairių reiškinių. Parašykime programą, kuri pasisveikina ir parodo laiką:.

  • MS PowerPoint 810 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 66 puslapiai (2593 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eligijus
  • Truputį grynos Javos: klasės, objekto, metodo sąvokos
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Truputį grynos Javos: klasės, objekto, metodo sąvokos. (2017 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/truputi-grynos-javos-klases-objekto-metodo-savokos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 09:57
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo