Trys iškiliausi Lietuvos vaizduojamojo meno kūrėjai


Juozas statkevicius biografija. Juozo statkevičiaus biografija. 3 iskiliausi lietuvos vaizduojamojo meno kurejai sulauke pasaulinio pripazinimo. Jonas mekas biografija. Lietuvos iskiliausi vaizduojamojo meno kurejai. Jonas mekas iškiliausi lietuvos vaizduojamojo meno kūrėjai. Lietuvos meno kurejai sulauke pasaulinio pripazinimo. 3 zymiausi lietuvos vaizdoujamojo meno kurejai. Jonas mekas vaizduojamojo meno kūrejas. 3 iskiliausi lietuvos vaizduojamojo meno kurejai.

Lietuvių referatas. Vaizduojamasis menas ir jo kūrėjai (įvadas). Trys vaizduojamojo meno kūrėjai. Juozas statkevičius. Veikla. Išsilavinimas. Darbai. Jonas mekas. Biografija trumpai. Pasaulinis pripažinimas. Petras rimša. Biografija trumpai. Kūryba. Menas-žmogaus sielos atgaiva. Trys iškiliausi lietuvos vaizduojamojo meno kūrėjai sulaukę pasaulinio pripažinimo tai juozas statkevičius, jonas mekas ir petras rimša. Šiandien žmonės dažniau atsigręžia į pramogų pasaulio naujienas ir skandalus, vis dažniau domisi svetimomis kultūromis. Apie lietuviškąją kultūrą, o ypač iškiliausius lietuvos kultūros atstovus, pripažintus ir įvertintus netik europoje, bet ir pasaulyje, dažnai pamirštame. Todėl šiandien aš norėčiau pristatyti tris iškiliausius vaizduojamojo meno kūrėjus. Taip pat norėčiau pabrėžti, kad mano pasirinkti kultūros atstovai neapsiribojo vien tik vaizduojamojo meno kūrimu, jie garsino lietuvių kultūrą ir kitose srityse, galbūt tai ir buvo pagrindinis mano pasirinkimo kriterijus. Šie kūrėjai išbandė save keliose srityse ir save atrado geriausioje. Dar vienas kriterijus – pasirinkti skirtingo vaizduojamojo meno atstovus, norint parodyti kokia turtinga yra lietuvių kultūra, turėdama tokius iškilius kultūros veikėjus. Juozas statkevičius sukūrė proginius rūbus lietuvos prezidento valdo adamkaus žmonai almai adamkienei, latvijos respublikos prezidentei vairai vykei-freibergai ir daugeliui kitų.


Tema: pasitinkite tris

šiandien žmonės dažniau atsigręžia į pramogų pasaulio naujienas ir skandalus, vis dažniau domisi svetimomis kultūromis. Dar vienas kriterijus – pasirinkti skirtingo vaizduojamojo meno atstovus, norint parodyti kokia Taip pat kūrė rūbus didžiausioms pasaulio žvaigždėms. Juozas statkevičius kuria rūbus įžimių Lietuvos režisierių spektakliams. Taip pat bendradarbiavo su versalio teatru, tel avivo opera, maskvos teatru. Užsiima ir pedagogine veikla. 2003m. , vogue žurnalo kvietimu, maskvos m. Lomonosovo universitete skaitė paskaitas mados teorijos ir vadybos kurso studentams. Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu sukūrė ir pagamino marškinėlius su vilniaus atvaizdu. Marškinėliai papildė nacionalinio muziejaus ekspoziciją.

Juozas statkevičius 1984 m. Įstojo į Kauno s. Žuko taikomosios dailės technikumą, kuriame mokėsi drabužių modeliavimą. 1988 m. , vos tik baigęs technikumą, įstojo į vilniaus dailės akademiją, kur tęsė drabužių modeliavimo mokslus. Akademiją baigė 1993 m. Tais pačiais metais, tik gavęs diplomą, dviem mėnesiams išvyko į stažuotę arnhemo menų akademijoje. Vėliau trijų mėnesių trukmės praktiką atliko stokholme. 2000 m. Stažavosi prancūzijoje, paryžiaus angelo tarlazzi madų namuose.

Sukūrė savo vardinius kvepalus juozas statkevičius .

  • Lietuvių kalba Referatai
  • 2011 m.
  • Laura
  • 4 puslapiai (364 žodžiai)
  • Lietuvių referatai
  • Microsoft Word 6 KB
  • Trys iškiliausi Lietuvos vaizduojamojo meno kūrėjai
    8 - 2 balsai (-ų)
Trys iškiliausi Lietuvos vaizduojamojo meno kūrėjai. (2011 m. Gruodžio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/trys-iskiliausi-lietuvos-vaizduojamojo-meno-kurejai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:10