Trys muškietininkai. Knygos pristatymas


Triju muskietininku romano veikejai. Trys muskietininkai knygos kritika.

Trys muškietininkai. Knygos pristatymas. Apie knygą. Tai knyga pilna nuotykių , kurioje autorius aukština ištikimybę. Istorija. Jaunas D`Artanjanas išvyksta į Paryžių vydamasis savo svajonę – tapti karaliaus muškietininku. Autorius. Aleksandras Diuma –. Pagrindiniai veikėjai. Atas – Didelis romantikas. Portas – Pasipūtęs. Aramis – Labai religingas. d’Artanjanas – Labai protingas. Knygos rūšis ir žanras. Tai klasikinis nuotykių romanas , kuris vyksta Prancūzijoje karaliaus Liudviko XIII laikais (1610 – 1643). Apibendrinimas. Čia gausybė intrigų, nuotykių – dėl to įdomu ją skaityti. Vienas už visus, visi už viena ! Ačiū už dėmėsį.

Tai knyga pilna nuotykių , kurioje autorius aukština ištikimybę, drąsa ir draugystę. Ši knyga paremta XVII amžiaus Prancūzija. Jos kultūra ir papročiai.

Aleksandras Diuma – (1802m. – 1870m.) Jis parašė daugiau ne 600 įvairiausių kūrinių Pasižymėjo labai greitu rašymu, dirbdavo nuo 14 iki 18 valandų per diena. Kiti žymus romanai -  „Grafas Montekristas“, „Geležinė kaukė“.

Atas – Didelis romantikas. Portas – Pasipūtęs. Aramis – Labai religingas. d’Artanjanas – Labai protingas.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 835 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (176 žodžiai)
  • Flamster
  • Trys muškietininkai. Knygos pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Trys muškietininkai. Knygos pristatymas. (2014 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/trys-muskietininkai-knygos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:24
×