Trys ne gyvybės draudimo paslaugos trijose skirtingose draudimo bendrovėse.


Įvadas. Analizuojamų draudimo bendrovių charakteristikos. Draudimo bendrovė „Seesam Insurance AS“. Draudimo bendrovė „ PZU Lietuva“. Draudimo bendrovė „BTA draudimas“. Draudimo bendrovių siūlomų paslaugų analizė. Draudimo bendrovės „SEESAM“ siūlomos paslaugos ir jų analizė. Turto ir būsto draudimas. Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas. Kelionės draudimas. Draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ siūlomos paslaugos ir jų analizė. Turto ir būsto draudimas. Vairuotojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. Kelionės draudimas. Draudimo bendrovės „BTA draudimas“ siūlomos paslaugos ir jų analizė. Turto ir būsto draudimas. Vairuotojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. Kelionės draudimas. Geriausios draudimo bendrovės parinkimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Šiame darbe pabandysime išanalizuoti trijų skirtingų draudimo bendrovių siūlomų ne gyvybės draudimo paslaugas. Taip pat išsiaiškinti, koks draudimosi metodas kurioje draudimo bendrovėje yra patraukliausias norinčiam apsidrausti. Analizuojamos draudimo bendorovės – „SEESAM“, „BTA“ ir „PZU Lietuva“. Ne gyvybės draudimo analizuojamos paslaugos minėtose bendrovėse – Turto draudimas, Vairuotojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas ir Kelionių draudimas. Plačiau apie kiekvieną iš jų aptarsime darbe, kurio tikslas, kaip jau minėjome yra išsiaiškinti, kurioje bendrovėje būrų priimtiniausia draustis nuo analazuojamų rizikų.

  • Microsoft Word 149 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (5810 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Trys ne gyvybės draudimo paslaugos trijose skirtingose draudimo bendrovėse.
    10 - 4 balsai (-ų)
Trys ne gyvybės draudimo paslaugos trijose skirtingose draudimo bendrovėse.. (2014 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/trys-ne-gyvybes-draudimo-paslaugos-trijose-skirtingose-draudimo-bendrovese.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 03:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!