Turbininis maišytuvas


Referato tikslas. Referato uždaviniai. Referato dėstymas. Turbininio maišytuvo apibrėžimas. Aukšta išmaišymo kokybė. Pagrindinės gamintojų siūlomos turbininių maišytuvų komplektacijos. Svarbiausios turbininio maišytuvo charakteristikos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Turbininis maišytuvas yra specifiškai suprojektuotas efektyviam maišymui, pagrinde miltelinėms medžiagoms skysčiuose. Įpač dažnai šis prietaisas taikomas kai šlapinamos kietos medžiagos, sunaudojant palygintinai mažus energijos kiekius.

Dėl maišymo disko reguliuojamo aukščio, ir maišytuvo grandiklio, jis yra įpač tinkamas maišyti temperatūrai jautrias medžiagas, kaip dažų priedai ir pan.

Šis maišytuvas gali atlaikyti klampius skysčius iki 25 000 cP klampumo ir kietųjų dalelių apkrovas iki 80%. Maišytuvas taip pat atlaiko slėgį iki 6 bar.

Standartinio tipo turbininis maišytuvas yra surenkamas su centre įtvirtinamu didelio greičio maišymo disku, kuris yra fiksuoto diametro. Taip pat yra įtaisomas lėtas maišymo grandiklis, kuris neleidžia medžiagoms kauptis ant prietaiso sienelių ir jas gražina į maišytuvo centrą, kur jos vėl permaišomos. Tokia struktūra suteikia maišytuvui kokybišką maišymą palygintinai mažomis energijos sanaudomis.

  • Microsoft Word 783 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (502 žodžiai)
  • Universitetas
  • Domas
  • Turbininis maišytuvas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Turbininis maišytuvas. (2015 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/turbininis-maisytuvas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 22:46
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo