Turbinos referatas. Turbinų techninės charakteristikos


Turbokompresorius referatas. Turbokompresoriai referatas. Turbinu charakteristikos. Kaip ideti turbina jei jos nebuvo. Turbinos k26 ir k24 xarakteristika. Daugiakriterine analize turbinos. Automobiline turbina. Turbokompresorius isvados. Turbina k 26. Turbokompresoriaus konspektas.

Turbinu technines charakteristikos. Turinys. Įvadas. Uždaviniai. Turbinų techninės charakteristikos. Turbina K27. Turbina K03. Turbina KP35. Turbinos K26 ir K24. Tyrimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Technologijos šiais laikais vystosi labai sparčiai. Naujesnės technologijos palengvina automobilio darbą ir padidina jo našumą. Jau keliasdešimt metų automobilio variklio našumui padidinti naudojamos turbinos. Kiekviename automobilio modelyje montuojama vis kitokia turbina, turinti tik jai būdingus bruožus, tačiau esant galimybei bet kokią turbiną galima pritaikyti pasirinktam varikliui, jei tik atitinka turbinos veikimo pobūdis, taip pat turbiną galima pritaikyti ir varikliui, kuriam gamykliškai ji nebuvo sumontuota. Šio darbo tikslas yra ištirti turbinas pagal kriterijus ir nustatyti kuri yra geriausia.

Problema: didelė įvairių modeliu turbinų pasirinkimo įvairovė rinkoje.

Uždaviniai:

1.Apžvelgti pasirinktų turbinų technines charakteristikas.

2.Išanalizuoti daugiakriterinės analizės būdu turbinas pagal parinktus kriterijus.

3.Nustatyti kuri turbina yra geriausia pagal diaugiakriterinės analizės skaičiavimus.

Darbo struktūra: Darbą sudaro įvadas, 2 dalys, išvados ir literatūros sąrašas. Darbo apimtis 10 lapų.

  • Microsoft Word 736 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (759 žodžiai)
  • Shadowmaster
  • Turbinos referatas. Turbinų techninės charakteristikos
    10 - 1 balsai (-ų)
Turbinos referatas. Turbinų techninės charakteristikos. (2013 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/turbinos-referatas-turbinu-technines-charakteristikos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 17:57
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!