Turbo pascal


Pascal darbai. Referatas apie paskali. Turbo pascal programa. Turbo paskalio programa. Referatas turbo paskalis. Turbo pascal referatas. Programavimas paskaliu pagrindines proceduros. Pascal skaičiu dalumas. Kas yra masyvas referatas. Darbai paskalio programa.

Susipažinimas su turbo paskalio aplinka. File edit search run compile debug tools options windows help. B e n d r a s d i d ž i a u s i a s d a l i k l i s. Tikslas susipažinti su uždavinio sprendimo algoritmo sudarymu. Pagal algoritmo blokschemą parašyti programą paskalio algoritmine kalba. Algoritmą ir programą "suderinti" taip, kad uždavinys turėtų atsakymą prie bet kokių pradinių reikšmių. M a x - m i n. Tikslas pagal paskaitose išnagrinėtus atsitiktinių skaičių masyvo sudarymo ir maksimalaus bei minimalaus masyvo elementų radimo algoritmus, parašyti programą ir įsisąvinti masyvo tipo duomenų aprašymą bei selektorius atskiriems masyvo nariams. Masyvo elementų rikiavimas. Tikslas susipažinti su masyvo elementų rikiavimo algoritmais. M a t r i c a. Tikslas susipažinti su matricomis, jų formavimu,užpildymu,išvedimu. Susipažinti su kai kuriais veiksmais, atliekamais su matricomis. C i k l i n i s s u m a v i m a s. Tikslas susipažinti ir įsisąvinti ciklinį sumavimą. C i k l i n ė d a u g y b a. Tikslas susipažinti su ciklinės daugybos principais. V ėl i a v ė l ė. Tikslas susipažinti su "vėliavėlių" panaudojimu nustatant "trasą" algoritmo "kaliuose". T e k s t o š i f r a v i m a s. Tikslas susipaýinti su failinio tipo kintamaisiais, failų "pririšimu" prie procesoriaus, jų atidarymu skaitymui ir rašymui,jų uždarymu, funkcijomis eoln ir eof. Susipaýinti su char tipo kintamaisiais, funkcijomis chr ir ord. Susipažinti su sekos sąvoka ir sekų programavimu paskalyje. T e k s t o d e š i f r a v i m a s. Tikslas susipažinti su failinio tipo kintamaisiais, failų "pririšimu" prie procesoriaus, jų atidarymu skaitymui ir rašymui,jų uždarymu, funkcijomis eoln ir eof. Susipažinti su char tipo kintamaisiais, funkcijomis chr ir ord. Susipažinti su sekos sąvoka ir sekų programavimu paskalyje. P r o g r a m a "m e n i u". Tikslas susipažinti su "meniu" programų sudarymo principais. Grafinis meniu. Tikslas susipažinti su kompiūterio darbu grafiniame režime(atsakyti į žemiau pateiktus klausimus). Kokius žinote grafinius draiverius? Kas tai yra grafinio draiverio modė? Grafinio režimo inicializavimas. Pagrindinės modulio graph procedūros. Teksto ir skaičių išvedimas grafiniame režime.

C I K L I N I S S U M A V I M A S

C I K L I N Ė D A U G Y B A

Abiem atvejais numatyti "saugiklius", kad būtų skaičiuojami tik neperpildantys nurodyto kintamojo lastelės skaičiai.

T E K S T O Š I F R A V I M A S

. Taip, perskaitę, užkodavę ir įrašę naują tekstą, gausime originalo šifruotę.

Naudojant paskaitose nagrinėtą polinomo šaknų radimo algoritmą sudaryti algoritmo blok-schemą nurodytam polinomui analizuoti.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2011 m.
  • 13 puslapių (1649 žodžiai)
  • Turbo pascal
    10 - 1 balsai (-ų)
Turbo pascal. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/turbo-pascal.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:06
×