Turinio valdymo sistemų apžvalga


Turinio valdymo sistemos. O Kas yra turinio valdymo Sistema Turinio valdymo sistema. Yra išskiriamos keleta turinio valdymo sistemų kategorijų arba tipai Svetainių turinio valdymo sistemos. Transakcinės Turinio valdymo sistemos. Integruotos Turinio valdymo sistemos. Leidybinio turinio valdymo sistemos. Bendri turinio valdymo sistemų bruožai. Priskiriamos privilegijos ir atsakomybės , pagrįstos tokiais vaidmenimis kaip autoriai , redaktoriai ir administratoriai. TVS tiesiogiai organizuoja ir verčia turinį , yra iškart matomi pakeitimai. Populiariausios turinio valdymo sistemos.


Turinio kūrimas (leidžia vartotojams lengvai kurti ir formatuoti turinį). Netgi yra sukurti dizaino šablonai, kuriuos gali pasirinkti pagal tai, kokios paskirties svetainė bus. Pvz.: tinklaraštis, elektroninė parduotuvė, reprezentacinė svetainė ir pnš.

Turinio saugojimas (vienoje vietoje saugomas visas turinys). Visi failai, tekstai, nuotraukos, jų struktūros ir sąsajos su kitais elementais yra laikomi duomenų bazėse, kurią lengvai galima prijungti prie svetainės.

Darbo eigos valdymas (priskiriamos privilegijos ir atsakomybės, pagrįstos tokiais vaidmenimis kaip autoriai, redaktoriai ir administratoriai)

Turinio pristatymas (TVS tiesiogiai organizuoja ir verčia turinį, yra iškart matomi pakeitimai)

Atviro kodo WordPress modulis buvo sukurtas tinklaraščiams, bet per 15 metų, šis modulis perėjo iki TVS lyderio pasauliniu mastu, kadangi ši sistema naudojama daugiau nei 60% atviro kodo svetainių.

Wordpress yra labai patraukli dėl šių savo savybių:– Labai greitas, lengvas ir patogus įdiegimas.– Gausybė dizaino šablonų bei plėtinių, kuriuos labai lengva įdiegti – užtenka tiesiog sukurti katalogą serveryje– Paprasta ir maloni administravimo sąsaja.– Populiari visame pasaulyje ir yra labai daug informacijos apie ją internete– Turint programavimo įgūdžių, gana nesunkiai pritaikoma sau pagal individualius poreikius.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (698 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Turinio valdymo sistemų apžvalga
    10 - 3 balsai (-ų)
Turinio valdymo sistemų apžvalga. (2019 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/turinio-valdymo-sistemu-apzvalga.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 24 d. 14:35
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema