Tūrinių hidromašinų konstrukciniai analitiniai tyrimai


Tūrinių hidromašinų konstrukciniai - analitiniai tyrimai. Turiniu hidromasinu konstrkciniai analitiniai tyrimai. Turines hidromasinos. Vamzdinis korpusinis. Hidrosiurbliai breziniai. Hidromasinos. Mokslo darbai hidro siurbliai. Hidromasinos tipai. Tūrinių hidromašinų konstrukciniai – analitiniai tyrimai. Eksperimentinis turiniu hidromasinu charakteristiku nustatymas.

Tūrinių hidromašinų konstrukciniai – analitiniai tyrimai. Darbo tikslas. Trumpos teorinės žinios. Sprendimas. Išvados. Tūrinės hidraulinės mašinos – tai daugiausia hidrosiurbliai ir hidrovarikliai. Hidrosiurblys varančios grandies mechaninę energiją paverčia hidrauline skysčio srauto energija. Šis energijos pavertimas gali vykti dvejopai – skystis įsiurbiamas į izoliuotas viena nuo kitos darbines kameras, padidėjus jų geometriniam tūriui, ir po to išstumiamas į liniją, sumažėjus šiam tūriui, arba skysčio srautui energiją suteikia besisukančios mentys. Hidrovariklyje vyksta atvirkščias procesas – gaunama skysčio energija slėgio pavidalu paverčiama darbinės grandies judesiu. Dažnai ta pati hidromašina gali dirbti ir kaip siurblys, ir kaip variklis. Kaip matome, viena iš pagrindinių hidromašinos dalių yra darbinė kamera. Tai konstruktyviai sudaryta uždara ertmė, kuri gali periodiškai keisti savo tūrį ir susijungti tai su siurbimo, tai su slėgimo kanalais. Vienas iš svarbiausių hidromašinos rodiklių yra jos darbinis tūris. Darbiniu tūriu vadinamas skysčio tūris viename darbo cikle (apsisukime). Dažniausiai hidromašinos darbinis tūris lygus darbinių kamerų tūriui.
  • Microsoft Word 166 KB
  • 2010 m.
  • 6 puslapiai (548 žodžiai)
  • Universitetas
  • Apolonijus
  • Tūrinių hidromašinų konstrukciniai analitiniai tyrimai
    10 - 1 balsai (-ų)
Tūrinių hidromašinų konstrukciniai analitiniai tyrimai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/turiniu-hidromasinu-konstrukciniai-analitiniai-tyrimai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 03:05
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo