Turistiniai autobusai


Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Istorija. Autobusų kaita. Troleibusas. Motoriniai autobusai. Autobusų įvairovė. Autobusų skirtymas pagal paskirtį. Turizmo autobusai. Privatūs autobusai. Turistiniai autobusai. Išvados. Internetiniai šaltiniai.


Pirmasis mechaniškai varomas autobusas pasirodė Londono gatvėse balandžio 22 d 1833m. Garo vežimėliam buvo daug mažesnė tikimybė apsiversti, jie keliavo greičiau nei arkliniai vežimėliai, jais keliauti buvo pigiau, ir sukėlė daug mažiau žalos kelio paviršiui, atsižvelgiant į jų plačius ratus.

Pirmoji tokia transporto priemonė, Electromote , buvo išrasta Ernest8 Wernerio von Siemens ir pristatyta visuomenei 1882m. in Halensee ,Vokietijoje .Nors šis eksperimentinis automobilis atitiko visus techninius kriterijus tipiškus troleibusui, jo gamyba buvo nutraukta tais pačiais metais po pasirodymo.

Vokietijos motoriniai keleiviniai autobusai pasirodė 1895 metais, su šešiomis vietomis, veikė trumpai ir nuostolingai.

Pirmoji masinė gamyba prasidėjo 1910 metais, Londono Generalinė Omnibus kompanijos. Autobuso modelis buvo dviaukštis sukurtas Franko Searle. Dešimtmečio pabaigoje buvo pagaminta beveik 3000 autobusų.

Autobusai  naudojami viešojo transporto paslaugom , modeliuoti efektyviam judėjimui bei daug žmonių, ir dažnai turi kelias duris. 

Autobusai ir tolimojo susisiekimo paslaugos dažnai veikia iš anksto nustatyta viešojo transporto grafiko tvarka , apibrėžiančios maršrutą ir laiką, tačiau mažesni autobusai gali būti naudojami lankstesniems maršrutams kaip užsakymo paslaugos.

  • Microsoft Word 1705 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (621 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arnas
  • Turistiniai autobusai
    10 - 2 balsai (-ų)
Turistiniai autobusai. (2016 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/turistiniai-autobusai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 21:05
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo