Turistinio maršruto planavimas Meksika


Įvadas. Meksika.  Istorija. Tradicijos. Valgiai. Sostinė. Geografija ir klimatas. Gyventojai. Valstybinė kalba. Religija. Politinė sistema. Ekonomika. Pinigai. Informacija keliaujientiems. Laikas. Pirkimai. Arbatpinigiai. Saugumas. Telefonai. Elektra. Viešbučiai. Transportas. Viza. Muitinės formalumai. Patarimai turistams. Kelionės maršrutas. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Visame dideliame žemyne susiduria tikrai nemažas skaičius kultūrų. Visos jos vertos dėmesio ir patrauklios, bet pačios didžiausios tai – actekai, majai ir inkai. Jų palikimas ir neišdildoma istorija įsirėžė giliausiai į mūsų pasaulio istoriją. Kalbedami apie didžiasias mūsų kontinento civilizacijas negalime nepaminėti ir galingų actekų su savo pasiekimais ir laimėjimais, kurie stebina ir dabar. Dėl visų šiū priežasčių savo darbui ir pasirinkome Meksika, nes jeigu tik vieną Žemės lopinėlį būtų galima pavadainti rojumi, tai neabejotinai būtų Meksika!

Darbo tikslas:

1.Suorganizuoti turistinį maršrutą Meksikoje.

Darbo uždaviniai:

1.Supažindinti su Meksikos valstybe.

2.Parengti turistinį maršrutą Meksikos valstybėje.

3.Supažindinti su maršrute lankomais objektais

  • Geografija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 383 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (4858 žodžiai)
  • Kristina
  • Turistinio maršruto planavimas Meksika
    10 - 2 balsai (-ų)
Turistinio maršruto planavimas Meksika. (2014 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/turistinio-marsruto-planavimas-meksika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:11
×