Turistinis Meksikos pristatymas


Kelionių geografijos savarankiškas darbas. Šalies ir sostinės pavadinimas. Oficialus šalies pavadinimas. Neoficialus šalies pavadinimas. Legenda apie šalies susikūrimą. Šalies sostinė. Šalies ir sostinės pavadinimų kilmė. Šalies geografinė padėtis. Žemynas. Regionas. Kaimyninės šalys. Šalies plotas. Reljefas. Dešimt didžiūjų šalies miestų. Atvykimo būdai į šalį ir sienų kirtimo formalumai. Būdai patekti į šalį. Reguliarus reisas. Didžiausi šalies uostai. Įvežamų/išvežamų daiktų kiekis. Vizos. Turisto mokestis. Būtini dokumentai kertant šalies sieną. Asmens tapatybės kortelė. Sveikatos draudimas. Šalies valiuta. Šalies valiutos pavadinimas. Tarptautinis šalies valiutos sutrumpinimas. Banknotų ir monetų nominalai. Valiutos keitimo santykis su litu. Šalies bankai. Šalies kalba. Oficiali kalba. Kalbos kuriomis galima susišnekėti. Pagrindinės mandagumo frazės. Neverbalinio bendravimo ypatumai. Šalies klimatas. Sezonų vidutinės temperatūros. Kada geriausia vykti į šalį. Apranga. Gamtiniai pavojai. Skiepai. Šalies laiko juosta. Šalies religija. Šalies maldos namai. Šalies apgyvendinimo įstaigos. Arbatpinigiai. Šalies maitinimo ypatumai. Pagrindiniai produktai. Nacionalinis patiekalas. Nacionalinio patiekalo receptas. Nacionaliniai šalies gėrimai. Turistinis žemėlapis. Literatūra ir šaltiniai.

Ankščiau labai žiūrėdavo kaip žmonės ateina apsirengę į maldos namus, dabar mažiau į tai kreipiama dėmesio, žmonės gali eiti su šortais, suknelėmis, tik aišku reikia apsirengti taip, kad šortai nebūtų per daug trumpi ar suknelė nebūtų per daug trumpa ar su labai gilia iškirpte.

Meksikoje apsigyventi galima viešbučiuose, kurių kainos yra nuo ~130 LT., apartamentuose, kurių kainos yhra nuo 200LT, yra įsikūre šalia ar netoli jūros. Taip pat gali apsistoti kempinguose, kurie yra ant balto smėlio ir netoli jūros, taip pat bendrabučiuose, kurie yra miesto centre.

Ieškodama informacijos apie apgyvendinimą Meksikoje, pastebėjau, kad dauguma keliautojų labiau vertina apartamentus, nei viešbučius, nors jie ir yra brangesni.

Meksikoje ypač mėgstamos yra tradicinės apelsinų, mandarinų, ananasų sultys, bet gaminamos ir egzotinės tamarindų sultys. Minėtam gėrimui prilygsta galbūt tik jamaika - atšaldytas įvairių gėlių žiedų nuoviras.

  • Microsoft Word 122 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (3312 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Turistinis Meksikos pristatymas
    10 - 9 balsai (-ų)
Turistinis Meksikos pristatymas. (2015 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/turistinis-meksikos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:33
×