Turizmas Jurbarko rajone


Jurbarko raj esancios kaimo turizmo sodybos. Referatas veliuonos piliakalniai. Kaimo turizmas jurbarko rajone.

Aprašomi visi gamtiniai ir kultūriniai objektai esantys jurbarko rajone, (pabrėžiu rajone, jurbarko mieste esančių objektų čia nėra). Įvadas. Gamtinių ir kultūrinių išteklių apibrėžimai. Jų specifika jurbarko rajone. Jurbarko rajone esantys gamtiniai ir kultūriniai ištekliai. Gamtinių ir kultūrinių išteklių įvairovė, pasiekiamumas, jų apsauga ir informacija apie juos. Jurbarko rajone esančių gamtinių ir kultūrinių išteklių populiarinimo galimybės. Ir pagrindinės problemos, su kuriomis susiduriama siekiant juos išsaugoti ir populiarinti. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Jurbarko kraštas – unikalus reikšmingu tautos istorijai kultūros paveldu, įspūdingu kraštovaizdžiu. Rajono patrauklumą sustiprina tai, kad krašto septyniasdešimties kilometrų ilgio pietinė riba eina didžiausios Lietuvos upės – Nemuno pakrante. Kaip bekeliautum per Jurbarko rajoną – sausumos ar vandens keliu – prieš akis įpūdingi vaizdai bylojantys apie tautos praeitį ir jos kultūrą. Gynybinę viduramžių pilių sieną menantys Seredžiaus, Veliuonos piliakalniai, renesansinės Panemunės ir Raudonės pilys, dvarų kompleksai, nuo Seredžiaus iki Viešvilės kas dešimt kilometrų išsidėstę miesteliai mena, saugo protėvių dvasinės kultūros paminklus.

Mūsų tikslas išanalizuoti mokslinę, informacinę ir pažintinę literatūrą ir nustatyti gamtinius bei kultūrinius išteklius Jurbarko rajone, apsvarstyti jų įvairovę, pasiekiamumą, apsaugą, informaciją apie juos, jų populiarinimo galimybes bei pagrindines problemas, su kuriomis susiduriama siekiant juos išsaugoti ir populiarinti.

Siekiant įgyvendinti iškeltą darbo tikslą bus naudojami šie metodai: lyginamoji šaltinių analizė,

Analizuojama internetinėse svetainėse pateikta informacija.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2804 žodžiai)
  • Tejlor
  • Turizmas Jurbarko rajone
    10 - 3 balsai (-ų)
Turizmas Jurbarko rajone. (2013 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmas-jurbarko-rajone.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:29
×