Turizmas, viešbučiai, viešasis maitinimas


Įvadas. Kas yra turizmas? Turizmas gali būti. Lietuvos turizmas. Turizmo rūšys. Lankomiausi pasaulio miestai. Turizmas priklauso nuo. Viešbutis. Viešbučiai būna. Brangiausi pasaulio viešbučių apartamentai. Restoranas ir jo aptarnavimo būdai. Maisto pramonė. 12. Išvados. Literatūra.


Turbūt ko ne visi žino, kas yra turizmas, viešbučiai ir panašiai. Tačiau, ar žinote kokie yra brangiausi pasaulio viešbučių apartamentai, koks maistas tiekiamas restoranuose, kokia jo kokybė, kokios yra turizmo šakos? Manau nedaugelis, todėl aš jums apie tai ir papasakosiu.

Tarnybinis turizmas – išvyka darbo, verslo ar mokslo tikslais. Išvykstama į užsienyje vykstančius seminarus, kvalifikacijos kėlimo kursus ar stažuotes.

Religinis turizmas – norima aplankyti šventas vietas, patirti emocinius, fizinius ir dvasinius išgyvenimus, pažinti save ir mus supančią aplinką.

7. Karališki apartamentai „Burj Al Arab“, Dubajus (18.000 dolerių/ 47.000 litų nakčiai)

5. Tilto apartamentai „Atlantis“, Bahamai (25.000 dolerių/ 65.000 litų nakčiai)

Taigi šiuo referatu sužinojome labai daug apie turizmą, kokios gali būti jo rūšys, nuo ko jis priklauso ir koks gali būti. Sužinojome, jog Lietuvos turizmas yra didelis ir patrauklus, bet nevisiškai išnaudojomas. Dabar jau žinome, jog viešbučio tipų yra net 12, o restoranų aptarnavimo būdų net 5. Supratome, kas yra priskiriama maisto pramonei, o kas ne.

  • Microsoft Word 2211 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1379 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deimantė
  • Turizmas, viešbučiai, viešasis maitinimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Turizmas, viešbučiai, viešasis maitinimas. (2016 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmas-viesbuciai-viesasis-maitinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:06
×