Turizmo įmonės etikos kodeksas


Thomas Cook Group etikos kodeksas. Vizija ir misija. Vertybės ir filosofija Ateities pionieriai. Esame orientuoti į rezultatus. Susižavėję klientų aptarnavimu. Vieningi kaip komanda. Vadovai privalo. Bendrovės turto naudojimas ir tausojimas. Bendrovės darbuotojai. Thomas Cook Group darbuotojas.

Thomas Cook Group etikos kodekso tikslas yra užtikrinti, kad visi grupės darbuotojai būtų etiški, profesionalūs ir laikytusi teisinės praktikos visose savo verslo reikaluose. Etikos kodeksas taikomas visiems toje Thomas Cook Group darbuotojai. Jis nėra skirtas pateikti išsamias rekomendacijas dėl konkrečių pareigų, atsižvelgiant į interesų konfliktus ir susijusius sandorius, kaip apibrėžta teisės aktuose.

Mūsų vizija: ,,Mes einame toliau, kad padarytume svajones tiesa. Didžiuojamės, kad visi darbuotojai grupėje yra susivieniję savo požiūriu teikti geriausią aptarnavimą mūsų klientams.

Ateities pionieriai. Mes įkvepti energijos ir entuziazmo. Mes siekiame nuolat būti kūrybiškais ir inovatyviais. Mes klestime nuolat besikeičiančiame ir dinamiškame pasaulyje.

Esame orientuoti į rezultatus. Mes prisiimame atsakomybę už rezultatų pasiekimą. Mes esame patikimi ir visada pristatome tai, ką pažadame. Mes esame įsipareigoję ir pasiryžę mesti iššūkį ir įveikti kliūtis, bei spręsti problemas. Mes visada dirbame, kad pagerinti mūsų ir kitų darbo rezultatus, bei galimybes.

Susižavėję klientų aptarnavimu. Mes suteikiame geriausią įmanomą patirtį mūsų klientams visais laikais. Mes klausomės ir reaguojame į klientų asmeninius poreikius.

Vieningi kaip komanda. Mes palaikome ir gerbiame vieni kitus ir dirbame atvirai bendradarbiaujant su kolegomis. Mes pasitikime vienas kitu, todėl visada esame atviri ir sąžiningi.

Visos dovanos turi būti deklaruojamos tiesioginiam vadovui, kuris priims sprendimą ar dovana gali būti priimta ar ji turi būti grąžinta.

Dovanos turi būti suderintos su įprastine verslo praktika.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1478 žodžiai)
  • Linas
  • Turizmo įmonės etikos kodeksas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Turizmo įmonės etikos kodeksas. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-imones-etikos-kodeksas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 09:41
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo