Turizmo imonių darbo organizavimo pagrindai


Turizmo organizavimo pagrindai. Turizmo pagrindai. Turizmo imoniu darbo organizavimas. Turizmo imones teisinis pagrindas. Turistu maitinimo organizavimas. Turizmo paslaugu diplominis. Darbo organizavimo principai kelioniu agenturoje. Turizmo imones darbo. Kaimo turizmo paslaugų pardavimo organizavimas. Parengtų organizuotų turistinių kelionių aprašymus (tik kelionių organizatoriai)..

Medžiaga su klausimais ir teorija klausimams atsakyti. 38 klausimai. Kas lietuvoje kuria, formuoja ir valdo turizmo politiką. Nuo ko pradėti turizmo įmonės registravimą lietuvoje? Išvardinkite tris pagrindines turizmo formas ir jas apibrėžkite. Kuri, pagal eiliškumą ir trukmę nacionalinė turizmo plėtros programa, šiuo metu yra įgyvendinama ?

Kas turi priimti sprendimą dėl pažymėjimo išdavimo teikti kelionės organizatoriaus ar kelionių agentūros paslaugas, jei įmonės veiklos forma tik atvykstamasis turizmkas rengia nacionalinę turizmo plėtros programą, organizuoja jos įgykodėl lr vyriausybės nutarimu buvo patvirtintos kelionės organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo. Kas steigia valstybinį turizmo departamentą prie įgaliotos ministerijos ir tvirtin. Turizmo paslauga - veikla, susijusi su turistų poreikių tenkinimu, suteikiant turistams kelionės organizavimo, transporto, apgyvendinimo, maitinimo, informacijos ar specialias paslaugas. Kelionės organizavimo paslauga - veikla, kurią sudaro kelionei reikalingų turizmo paslaugų įgijimas ir pardavimas, turizmo paslaugų paketų rengimas, reklama bei pardavimas ir papildomų paslaugų, susijusių su kelionės organizavimu, teikimas. Turizmo paslaugų paketas - už bendrą kainą parduoti parengtas turizmo paslaugų rinkinys, kurį sudaro ne mažiau kaip dvi turizmo paslaugos, įskaitant transportą ir (ar) apgyvendinimą, kai paslaugų trukmė viršija parą. Turistinė kelionė - ilgiau kaip parą trunkanti individuali ar grupės asmenų kelionė pagal nustatytą maršrutą ir laiką. Kelionių agentas - asmuo, veikiantis kaip tarpininkas, parduodant įvairias turizmo paslaugas. Kelionių operatorius - asmuo, kuris reguliariai ruošia turistinių kelionių maršrutus ir sudaro šioms kelionėms reikalingų turizmo paslaugų paketus. Pažymėjimas - dokumentas, patvirtinantis, kad asmuo atitinka nustatytus paslaugų teikimo reikalavimus. Turizmo įstatymas gidą apibrėžia kaip asmenį, kuris suteikia specialią informaciją apie lankomus muziejus, meno galerijas, gamtos, kultūros, mokslo, parodų ar kitus objektus, vietoves. Kelionės organizatorius – juridinis asmuo, reguliariai rengiantis organizuotas turistines keliones ir savo vardu viešai siūlantis teikti turizmo paslaugas bet kuriam asmeniui arba tam tikrai asmenų grupei. Kelionės organizavimo paslauga – veiklos, susijusios su organizuotų turistinių kelionių rengimu ir (ar) jų pardavimu, rezultatas. Kelionių agentūra – juridinis asmuo, tarpininkaujantis parduodant organizuotas turistines keliones ir (ar) atskiras turizmo paslaugas. Kelionių vadovas – teisės aktų nustatytus kvalifikacinius reikalavimus atitinkantis fizinis asmuo, kuris suteikia kelionės informaciją ir lydi turistus kelionėse šalies viduje arba užsienyje. Rekreacinė teritorija – vietovė, turinti gamtines ar kultūrines aplinkos savybes ir sąlygas žmonių visaverčiam fiziniam bei dvasiniam poilsiui organizuoti.

  • Turizmas Konspektas
  • Microsoft Word 81 KB
  • 2011 m.
  • 56 puslapiai (16699 žodžiai)
  • Lina
  • Turizmo imonių darbo organizavimo pagrindai
    10 - 1 balsai (-ų)
Turizmo imonių darbo organizavimo pagrindai. (2011 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-imoniu-darbo-organizavimo-pagrindai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 09:59
×