Turizmo įmonių vadyba


Kruizai. Kajutės. Keltai. Kajutės. Automobiliai keltuose. Užsakymai. Klientų atliekami pakeitimai arba atšaukimai. Kainos. Pasai, vizos ir sveikatos draudimo dokumentai. Literatūra.


Užsakymus galima pateikti tiesiogiai internetinėse svetainėse arba skambinant į keleivių aptarnavimo centrus. Užsakymai gali būti pateikiami per kelionių agentus arba bilietų pardavėjus.

Pateikus užsakymą, klientui išsiunčiama nuoroda, ir nuo to momento bus laikoma, kad yra sudaryta galiojanti sutartis. Tada paštu arba elektroniniu paštu išsiunčiamas užsakymo patvirtinimas, kuriame išdėstyta išsami informacija apie užsakymą. Klientas privalo atidžiai patikrinti visą informaciją ir, visų pirma, įsitikinti, kad turi tokiai kelionei reikiamą asmens ir transporto priemonės draudimą. Jei kokia nors informacija būtų netiksli, privaloma nedelsiant apie tai informuoti kelionių agentus.

Paslaugas, kurias galima užsisakyti interneto svetainėje, galima užsisakyti ir telefonu paskambinus į keleivių aptarnavimo centrą. Pateikus užsakymą telefonu arba terminale, taikomas užsakymo mokestis, kuris gali skirtis atsižvelgiant į aptarnavimo centro ar terminalo, per kurį pateikiamas užsakymas, buvimo vietą. Siekiant išvengti bet kokių abejonių dėl tokio užsakymo mokesčio taikymo ir dydžio, prašoma apie tai pasiteirauti prieš pateikiant užsakymą.

Užsakant / perkant keltų bilietus internetu, galima išvengti užsakymo telefonu ar užsakymo tiesiogiai kasose mokesčio, kuris siekia 10 € / 34,53 Lt už kiekvieną užsakymą. Užsakant internetu galima greitai patikrinti bendrą užsakymo sumą, galima palyginti 3-jų dienų bilietų kainas, kurios gali skirtis. Tokiu būdu galima atrasti ir pasirinkti pigesnį variantą.

Keltų bilietai kelionių agentūrose neturi užsakymo mokesčio, todėl galima siek tiek sutaupyti.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1913 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintare
  • Turizmo įmonių vadyba
    10 - 7 balsai (-ų)
Turizmo įmonių vadyba. (2016 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-imoniu-vadyba.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:21
×