Turizmo infrastruktūros situacijos Vilkaviškio rajone analize


Turizmo infrastruktura. Turizmo infrastrukturos samprata. Kaimo turizmo sodybos vilkaviskio rajone. Kaimo turizmo sodybos infrastruktūra referatai. Turizmo infrastrukturos situacijos analize. Kas yra infrastrukturos analize?. Turizmo paslaugu kokybes sistemos teorine apzvalga ir problematika. Situacijos analize kaimo turizme. Turizmo ir turizmo infrastruktūros samprata. Kaimo turizmo infrastrukturos situacijos silutes rajone analize.

Santrauka. Įvadas. Turizmo infrastruktūros teoriniai aspektai. Turizmo reiškinio teorinė samprata. Turizmo klasifikavimas ir turizmo paslaugos teorinė samprata. Turizmo sistemos plėtros teorinė apžvalga. Infrastruktūros ir turizmo infrastruktūros teorinė samprata. Vilkaviškio rajono turizmo infrastruktūra. Gamtos ir kultūros ištekliai vilkaviškio rajone. Turizmo paslaugų plėtra vilkaviškio rajone. Tyrimo metodologija ir rezultatų aptarimas. Tyrimo metodologija ir organizavimas. Tyrimo rezultatai. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas. Priedai.

Darbo problema: Neišanalizuota turizmo infrastruktūros situacija Vilkaviškio rajone. Darbo aktualumas ir naujumas: Paskutiniai du dešimtmečiai visame pasaulyje apibūdinami kaip ekonominių ir socialinių pasikeitimų laikotarpis, kai akivaizdžiai išaugo išlaidos, skirtos įvairioms paslaugoms, taip pat ir turizmui. Turizmas iš prabangos prekės virto normalaus gyvenimo sąlyga visame pasaulyje, todėl ši sritis tapo visuotine, jungiančia savyje įvairių šalių interesus, vartotojus ir gamintojus bei nemažai prisidedančia prie daugelio šalių ekonomikos klestėjimo. Turizmo paslaugos, apimančios įvairias veiklas, sąveikauja su visais kitais ekonomikos sektoriais. Būtent turizmas gali garantuoti daugeliui šalių ekonomikos augimą, stabilias pajamas, darbo vietas (Navickienė, Danilevičienė, 2011). Atsižvelgiant į paminėtą turizmo naudą yra svarbu sužinoti turizmo infrastruktūros situaciją konkrečiame rajone, šiuo atveju Vilkaviškio rajone, kad atradus spragas infrastruktūroje (jei tokių esama) būtų galima jas ištaisyti ir taip priartinti paslaugas prie klientų poreikių. Darbo tikslas: Išanalizuoti turizmo infrastruktūros situaciją Vilkaviškio rajone.

  • Turizmas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 263 KB
  • 2012 m.
  • 33 puslapiai (7445 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Turizmo infrastruktūros situacijos Vilkaviškio rajone analize
    10 - 1 balsai (-ų)
Turizmo infrastruktūros situacijos Vilkaviškio rajone analize. (2012 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-infrastrukturos-situacijos-vilkaviskio-rajone-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:30
×