Turizmo kursinis darbas. Kelionė į Texel salą


Kurjiniai lkeliones. Kursinis darbas apie keliones. Kursinis turizmo istekliai. Kursinis darbas keliones. Kursinis darbas turizmas. Turizmo diplominis darbas.

Kelionė į Texel salą turizmo kursinis darbas. Įvadas. Texel salos apžvalga. Nuvykimo galimybės. Gyvenamosios vietos pasiūlimai. Maitinimosi galimybės. Lankytinos vietos. Išvados. Naudoti šaltiniai.

Texel yra nuostabaus grožio sala, kuri gali pasigirti savo unikalia gamta bei tradicijomis, taip pogi turi nuostabias smėlėtas pakrantes. Ši sala pritraukia tūkstančius turistų kiekvienais metais. Saloje pilna nuostabaus grožio kampeliu, kur galima linksmai praleisti laika su šeima ar draugais. Sala yra labai rami, todėl ji yra tinkama vieta atitrūkti nuo miesto šurmulio. Texel sudaryta iš kelių nedidelių miestelių, kuruose pastatai negali būti didesni nei 3aukštų, kad negadintu salos unikalaus grožio, visi pastatai pastatyti pagal senovines tradicijas ir yra tikrai labai patrauklūs akiai. Daugiau nei 1/3 salos yra paskelbta saugomais draustiniais, dėl augalijos ir gyvūnijos įvairovės, todėl gamtos mylėtojai tikrai turės ką pamatyti.

Šiame darbe rasite, trumpa kelionės iš Lietuvos į sala texel aprašymą, kuriame bus visos galimos nuvykimo galimybės optimaliausiomis kainomis, lankytinos vietos, apgyvendinimo vietos ir žinoma galimos pramogos saloje.

  • Microsoft Word 678 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (1939 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Turizmo kursinis darbas. Kelionė į Texel salą
    10 - 3 balsai (-ų)
Turizmo kursinis darbas. Kelionė į Texel salą. (2012 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-kursinis-darbas-kelione-i-texel-sala.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 03:29
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo