Turizmo planavimas ir plėtra


Turizmo planavimas ir plėtra. Turizmo planavimo ir plėtros svarba. Pagrindinis turizmo planavimo uždavinys. Turizmas ir aplinka. Veiksniai sąlygojantys vietovės turizmo plėtrą. Veiksniai įtakojantys vietovės turizmo plėtrą. Turizmo nauda. Už turizmo plėtrą atsakingi. Turizmo planavimo objekto struktūra. Turizmo planavimas gali turėti reigiamų pasekmių. Išvados.


Turizmo planavimo ir plėtros svarba; Pagrindinis turizmo planavimo uždavinys; Turizmas ir aplinka; Veiksniai sąlygojantys vietovės turizmo plėtrą; Veiksniai įtakojantys vietovės turizmo plėtrą; Turizmo nauda; Už turizmo naudą atsakingi; Turizmo planavimo objekto struktūra ; Turizmo planavimas gali turėti reigiamų pasekmių; Išvados.

Turizmas plėtojamas dėl įvairių priežasčių. Visų prima, dėl ekonominės naudos, kuri pasireiškia gerovės ir darbo vietų kūrimu. Tai lemia bendruomenės vystymąsi, meno ir amatų plėtrą, gamtos ir kultūros paveldo objektų išsaugojimą. Turizmo vystymas gali būti susijęs su turizmo infrastruktūros (dviračių, pažintinių pėsčiųjų takų ar vandens turizmo trasų) plėtra, gamtos ir kultūros paveldo objektų (pilių, rūmų, dvaro sodybų) atgaivinimu.

Pateikti turizmą kaip vieną iš teritorijos organizavimo bei jos raidos priemonių ir kurio dėka galima spręsti visuomenei iškylančias problemas ir efektyviai panaudoti vietos išteklius. Planavimas nėra tikslas, tikslas – kaip turizmo plėtros dėka bus patenkinti visuomenės lūkesčiai.

Mieste ar kaimiškoje vietovėje visada turime tam tikrą aplinką - žemę ir augalus bei gyvūnus, vandens telkinius, kraštovaizdį, mikroklimatą, statinius, kitus objektus. Šioje aplinkoje gyvena, dirba ir kuria vietos gyventojai bei kartais atvykę svečiai; Visa tai kas sudaro gyvenamąją aplinka laiko bėgyje buvo sukurta žmogaus, jo pastangomis ir ši procesas tęsiasi toliau.

  • MS PowerPoint 46 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (623 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Turizmo planavimas ir plėtra
    10 - 3 balsai (-ų)
Turizmo planavimas ir plėtra. (2020 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-planavimas-ir-pletra.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 17:25
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo