Turizmo praktikos ataskaita viešbutis Vėtra


Įvadas. Viešbučio „Vėtra“ charakteristika. Įmonės vykdomos veiklos. Apgyvendinimas. Konferencijų salės. Restoranas. Pirtis. Įmonės reklama ir konkurentai. Reklama. Konkurentai. Viešbučio paslaugų teikimo procesas. Administratorės pareigos. Kambarių rezervacija. Svečių priėmimas. Kambarių tarnyba. Paslaugų vartotojai, jų poreikiai ir segmentacija. Individuali užduotis. Individuali užduotis – kambarinės darbas. Individuali užduotis – administratorės darbas. Pasiūlymai ir pastabos. Išvados. Priedai.

UAB Viešbučio patarnavimų įmonė viešbutis „Vėtra“ – tai nedidelis, tačiau labai jaukus bei šiltas 3 žvaigždučių viešbutis Klaipėdoje, apsuptas išpuoselėtos aplinkos. Viešbutis įsikūręs ramioje, toli nuo triukšmingų gatvių, pietinėje Klaipėdos miesto pusėje. „Vėtra“ įsikūrusi netoli šių objektų: Naujoji keltų prieplauka, Mažosios Lietuvos istorijos muziejus ir Klaipėdos pilis. Taip pat yra netoli Klaipėdos širdies, Senamiesčio. Netoli viešbučio yra Teatro aikštė ir Senoji keltų prieplauka.

„Vėtra“ buvo įkurta 1993 metais. Šalia viešbučio yra turgus. Šiame turguje daugiausia prekiavo iš užsienio atvykę žmonės, todėl buvo puiki vieta įkurti nuostabaus grožio viešbutuką. Savininkų sumanymas pasiteisino, nes viešbutis stovi ir dabar. Jame netrūksta žmonių. Labai retai kada būna laisvų vietų, ypač sezono metu.

Lauke yra automobilių stovėjimo aikštelė, pavėsinė su staliukais.

Po sunkios dienos, pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti galime suomiškoje saunoje ar burbulinėje vonioje.

Viešbutis pritaikytas įvairiems poreikiams. Viešbutis priklauso profesinei asociacijai, todėl teikia nemažai paslaugų.

Viešbutyje galima rengti iki 20 dalyvių konferencijas. Pageidaujant konferencijų metu restorano personalas surengs kavos pertraukėles ar verslo pietus. Konferencijų salėse taip pat galima švęsti gimtadienius ar rengti gedulingus pietus. Yra žmonių, kurie nuomojasi patalpas supirkti auksui ar šiaip seniems daiktams. 4 val. kainuoja 150 Lt. Bet tai nėra galutinė kaina, dėl kainos visada galima susitarti. Konferencijų salių nuoma sudaro gan nemažą dalį visų gaunamų pajamų.

Viešbutyje veikia suomiška pirtis, talpinanti iki 10 svečių. Pirtyje yra sūkurinė vonia. Nuomos kaina 3val. – 150Lt. Viešbučio svečiams taikomos specialios nuolaidos. Viešbučio valdymo struktūra

Dabar žmonės užsisako kambarius per internetą, todėl daugiausia viešbučio „Vėtra“ reklamos yra internete, o ne skrajutėse. Ieškant viešbučio pagal savo poreikius, apžiūrime begalę visokiausių viešbučių. Tačiau „Vėtros“ reklama yra labai originali. Atsidarius viešbučio tinklapį galima viską pamatyti vaizdžiai, yra filmuota medžiaga. Taip pat išmeta labai daug nuotraukų, kuriose yra parodyta kambarių išvaizda (nuotraukos atitinka tikrovę). Viešbučio ženklas taip pat yra labai įdomus. Pavaizduotas skėtis po kuriuo užrašyta „Vėtra“ hotel ir nupieštos trys žvaigždutės. Įdomus pateikimas pritraukia pažiūrėti ir pasidomėti žmones šiuo viešbučiu. Taip pat apie šį viešbutį dauguma sužino iš giminaičių ar draugų.

Žinoma reklamos niekada nebūna per daug, tai manyčiau, kad viešbutis galėtu dar kitaip save reklamuoti.

Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, yra daug viešbučių. Visi tarpusavyje konkuruoja, nes nori būti vieni už kitus geresni. Viešbučio „Vėtra“ konkurentai yra: Europa city "AURORA" hotel, "ARIBĖ", "LŪGNĖ", "MAGNISIMA", "MEMEL HOTEL", "MORENA", "OLD MILL HOTEL", "OLD PORT HOTEL", "PAJŪRIO VIEŠKELIS", "PALVA", "PARKAS", "PROMENADA", "Park Inn By Radisson Klaipėda". Visi šie viešbučiai yra 3 žvaigždučių. Tačiau viešbutis „Vėtra“ yra vienas iš pigesnių ir ramesnių viešbučių nei kiti. Daugelyje iš įvardintų viešbučių yra daug kambariu ir jų vieta yra arti triukšmingų gatvių. Visi viešbučiai siūlo tokias pačias paslaugas. Viešbučio „Vėtra“ didžiausias pliusas yra jauki, rami ir atpalaiduojanti vieta toliau nuo kelio. Konkurentus lenkia ir tuo, kad ten nėra gausaus personalo, bet jis yra nuoširdus, komunikabilus ir visada padeda bet kokioje situacijoje.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1500 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2751 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintarė
  • Turizmo praktikos ataskaita viešbutis Vėtra
    10 - 4 balsai (-ų)
Turizmo praktikos ataskaita viešbutis Vėtra. (2015 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-praktikos-ataskaita-viesbutis-vetra.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:33
×