Turizmo rinkodara Šilutės regione


Silutes rajono potvyniai referatas. Šilutės rajonas yra lietuvos vakaruose prie rusijos kaliningrado srities ir kuršių marių.. Silute referatas. Referatai apie silute. Silutes rajone aukseusia veta. Turizmo rinkodara referatas.

Įvadas. Šilutės rajonas. Turizmo rinka šilutės rajone. Turizmo rinka šilutės rajone. Literatūros sąrašas. Terminas “marketingas” (angl. “marketing”- rinkodara) profesionalių paslaugų firmų žodynuose atsirado maždaug tuo pat metu, kai buvo sušvelninti reklamą bei tiesioginį ryšį su ne klientais draudę įstatymai. Didžiojoje Britanijoje tai buvo padaryta 8-ojo dešimtmečio pradžioje. Būtent tada daugelis firmų įkūrė marketingo skyrius, kurių pagrindinis darbas tapo komunikacija (ryšiai su spauda, tiesioginis paštas, reklama, seminarai ir konferencijos) bei pardavimų procesai (pvz., stambių sandorių atvejais).Rinkodara apima rinkos tyrimus, siekiant išsiaiškinti, kokių produktų kūrimą, jų gamybą, kainų nustatymą, vartotojų skatinimą, siekiant, kad jie nupirktų produktą, produkto pristatymą vartotojui, prikėjų aptarnavimą bei nuolatinį informacijos rinkimą apie produkto gerąsias ir blogąsias savybes. Rinkodara – tai vartotojų poreikių išsiaiškinimo ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo procesas, padedantis siekti indvidų ir organizacijos tikslų.

Terminas marketingas (angl. marketing - rinkodara) profesionalių paslaugų firmų žodynuose atsirado maždaug tuo pat metu, kai buvo sušvelninti reklamą bei tiesioginį ryšį su ne klientais draudę įstatymai. , stambių sandorių atvejais).

Rinkodara apima rinkos tyrimus, siekiant išsiaiškinti, kokių produktų kūrimą, jų gamybą, kainų nustatymą, vartotojų skatinimą, siekiant, kad jie nupirktų produktą, produkto pristatymą vartotojui, prikėjų aptarnavimą bei nuolatinį informacijos rinkimą apie produkto gerąsias ir blogąsias savybes.

Rinkodara – tai vartotojų poreikių išsiaiškinimo ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimošilutės rajonas yra Lietuvos vakaruose prie rusijos kaliningrado srities ir kuršių marių. Administracinis centras - šilutė. Rajonas užima 170, 581 km² plotą. Rajone yra 11 seniūnijų, miesteliai, 179 kaimai. Dar 1736 m. Buvo sudarytas šilokarčemos valsčius (nors faktiškai veikė nuo 1720 m. ). Nuo 1818 m. Suformuota šilokarčemos apskritis. 1950 m. Šilutė tampa rajono centru.

Didesnė šilutės rajono dalis yra pajūrio žemumoje. Tik šiaurės rytai yra vakarų žemaičių plynaukštėje. Aukščiausia rajono vieta yra klaipėdos ir šilalės rajonų sandūroje - 117 m. Virš jūros lygio, žemiausia - nemuno deltoje tik 13 m. Virš jūros.

Vakaruose rajonas siekia kuršių marias. Pietvakarine rajono riba teka nemunas, kuris skiria Lietuvą nuo rusijos kaliningrado srities. Per šilutės rajoną teka nemuno intakai - minija, leitė, veiviržas, gėgė. Rajone yra 55 ežerai, didžiausias - 793 ha vienintelis Lietuvoje lagūninis ežeras krokų lanka, tvenkiniai.

Miškingumas 18%, daugiausia pušynai, eglynai. Didžiausi miškai - aukštujų, žąsyčių, joniškio. Didelę rajono dalį užima dešiniakrantė nemuno delta. Čia nemunas šakojasi į giliją ir rusnę, kuri išsiskiria į skirvytę ir atmatą. Nuo pagrindinių upių šakų atsiskiria dešimtys upelių, senvagių. Pavasarinių potvynių vandenys dažnai užlieja dešimtis tūkstančių ha. Čia yra daug žuvų neršyklų. Šilutės rajonas vienintelė Lietuvos vieta, turinti daug užliejamų pievšilutės rajone yra apie 220 kultūros paminklų (duomenys tikslinami): 72 archeologijos, 10 istorijos, 40 architektūros, 86 dailės, urbanistikos paminklų ( švėkšnos ir šilutės senosios miesto dalys). Yra vertingų kapinynų, daug piliakalnių, senkapių. Kintuose yra išlikęs mokyklos, kurioje mokytojavo vydūnas, pastatas, vydūno gimtinė jonaičiuose. Macikai - h. Zudermano gimtinė, bitėnuose - sodyba, kurioje 1892-1909 m. Veikė m. Jankaus spaustuvė.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2010 m.
  • 10 puslapių (1668 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Turizmo rinkodara Šilutės regione
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Turizmo rinkodara Šilutės regione. (2010 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-rinkodara-silutes-regione.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 12:33
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo