Turizmo sektoriaus apgyvendinimo paslaugų vertinimas kempingai


Kempingo teritorija. Ar vieta palapinei yra sausa ir ar nebus jaučiama drėgmė. Kiek vietų palapinėms yra kempinge ir kiek yra namelių. Ar atstumas tarp aikštelių ne mažesnis kaip 5 metrai. Inžinerinė įranga. Ar yra dušai su karštu vandeniu ir tuoletai. Ar yra aikšelėse elektros prieiga. Patalpos ir bendro naudojimo įrenginiai. Ar yra patalpa su įranga maistui gaminti. Ar yra žaidimų aikštelė vaikams. Paslaugos bei saugumas. Ar galima išsinuomoti miegmaišius , čiužinius. Ar yra galimybė užsisakyti švedišką stalą ? Ar yra budintis darbuotojas palaikantis tvarką ? Ar yra kempingo brošiūrų vizitinių , kurias galėtume padalinti svečiams. Statistinė rinkos analizė Apgyvendinimo įstaigos. Ekspertinis pasirinktų paslaugų vertinimas. Kurtuvėnų dvaro pramogų komplekso kempingas. Borje camping ground. Kaina žmogui. Vaikams iki. Vieta automobiliui. Vieta motociklui. Palapinių nuoma. Karavanų nuoma. Kemperių nuoma. Gyvūnų mokestis. Marketingo priemonių analizė.


Taip pat palyginimui pasirinkom vieną užsienio kempingą – „Borje“ camping ground, esantį Kroatijoje, šalia Plitvicų nacionalinio parko ežerų.

Vertinsim kiekvieną kempingą lyginant tarpusavy jų teikiamas paslaugas, kainas bei kokybę.

3 žvaigždučių kempingas įsikūręs Kurtuvėnų dvaro sode, veikia tik vasaros sezonu: nuo gegužės 1 iki spalio 1 dienos.

Kadangi kempingas yra įsikūręs Kurtuvėnų dvaro pramogų komplekse, paslaugų kainos pakankamai didelės lyginant su kitais kempingais (pavyzdžiui su „Mindūnų“ kempingu esančiu Molėtų raj.) . Tačiau šalia yra labai daug pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams, rengiami įvairūs renginiai, žygiai, todėl kokybės ir kainos santykis tikrai geras.

Šis kempingas yra Kroatijoje, šalia Plitvicų nacionalinio parko ežerų. Visa kempingo teritoriją sudaro 6,5 ha.

Kempingas dirba visą parą. Išankstinė rezevacija nėra būtina.

Lyginant mūsų pasirinktą kempingą „Kurtuva“ su šiuo kempingu esančiu Kroatijoj, kainos atžvilgiu užsienio kempingo tos pačios paslaugos yra pigesnės, nors jis yra šalia kalnų ir nacionalinio parko. Tiek vienas, tiek kitas kempingas turi daug gerų atsiliepimų, daug žmonių ten apsilanko, net ir ne vieną kartą, todėl kokybės atžvilgiu abu kempingai yra geri ir atitinka jiems taikomus standartus.

Kurtuvėnų dvaro pramogų komplekso kempingo marketingas yra pakankamai geras. Internete labai lengva surasti patį kempingą ir daugiau informacijos apie jį. Taip pat yra brošiūros, kuriose yra gerai išreklamuotas kempingas ir visa reikalinga informacija susijusi su juo. Tačiau galėtų būti daugiau reklamuojamas, kadangi apie kempingą žino tik tie, kurie jo ieško. Reiktų, kad daugiau žmonių žinotų, kad apskritai toks kempingas yra, todėl galima būtų pasitelkti reklamą per kitas populiarias informacijos skleidimo priemones, t.y., radijas, televizija, laikraščiai.

Šiuo metu Lietuvoje yra 22 kempingai, iš kurių tik 3 yra tryjų žvaigždučių, tačiau tai yra per mažai, kadangi tai yra pigesnis atostogų apsigyvenimo variantas ir tinkantis jaunimui, todėl jų turėtų būti daugiau. Taip pat turėtų būti daugiau pasitelkta marketingu, kadangi kempingai yra per mažai išreklamuoti ir mažai žmonių žino, kur jie yra bei yra nedaug informacijos apie juos.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 608 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2102 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julius
  • Turizmo sektoriaus apgyvendinimo paslaugų vertinimas kempingai
    10 - 3 balsai (-ų)
Turizmo sektoriaus apgyvendinimo paslaugų vertinimas kempingai. (2016 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/turizmo-sektoriaus-apgyvendinimo-paslaugu-vertinimas-kempingai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:38
×