Turto draudimas nuo gaisro ar gamtos stichijų


Nebaigtos statybos draudimas. Nebaigto statyti turto draudimas.

Turto draudimas nuo gaisro ar gamtos stichijų. Įvadas. Pastatų draudimas. Gaisras. Vėtra (audra). Kruša. Žemės drebėjimas. Nedraudžiamos rizikos bei nekompensuojami nuostoliai. Draudimo įmoka. Pastatų draudimo skirstymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

7.Pastatų draudimo įmokos dydis priklauso nuo draudžiamų rizikų skaičiaus, jų rūšies, draudžiamo objekto vertės, draudimo sumos, draudėjo franšizės dydžio bei kitų draudimo sutarties sąlygų.

8.Draudžiamas objektas gali būti įvertintas dabartine jo verte, t.y. atsižvelgus į pastato amortizaciją. Dabartinė draudžiamo objekto vertė yra apskaičiuojama iš naujos pastato vertės atėmus eksplotacijos metus atsiradusį vertės sumažėjimą.

9.Draudimo suma yra veiksnys, tiesiogiai susijęs su draudimo įmokos dydžiu. Draudėjo pasirinktoji draudimo suma negali būti didesnė už draudžiamo objekto vertę.

10.Ypatinga vieta pastatų draudime tenka nebaigtų statyti pastatų draudimui, dar vadinamam statybų draudimu. Draudimo objektas ir draudžiamos rizikos yra apibrėžiamos draudimo sutartyje ar draudimo rūšies taisyklėse. Dažniausiai nuo galimų nuostolių yra draudžiamas ne tik nebaigtas statyti pastatas, bet ir statomo pastato sklype sukrautos statybinės medžiagos bei sudėtinės pastato dalys.

  • Draudimas Referatas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4871 žodžiai)
  • Asta
  • Turto draudimas nuo gaisro ar gamtos stichijų
    10 - 2 balsai (-ų)
Turto draudimas nuo gaisro ar gamtos stichijų. (2013 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/turto-draudimas-nuo-gaisro-ar-gamtos-stichiju.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 16:55
×