Turto investavimas į „Ekspress grupp“, „Vilniaus baldus“ ir „Panevėžio statybos trestą“


Panevėžio statybos trestas. Investicinių portfelio vertės pokyčių grafinė analizė. Paveikslėlis Įmonės „ Ekspress Grupp “ akcijų vertės kitimas. Paveikslėlis Įmonės Panevėžio statybos trestas " akcijų vertės kitimas. Paveikslėlis Įmonės Vilniaus baldai " akcijų vertės kitimas. Investicinio portfelio vertės laikotrapio pabaigoje. Paveikslėlis OMX Baltic ir OMX Vilniaus indeksų kitimas Išvados.


Įvertinus ekonominę situaciją, investavimo perspektyvas ir alternatyvas, laikotarpiu nuo 2016-02-08 iki 2016-02-12 priėmėme investicinį sprendimą ir įsigijome turtą už 20 000, bei fiksavome, kaip kito šio turto vertė nuo 2016-02-12 iki 2016-04-15. Taigi, pasirinkome analizuoti trijų įmonių akcijas („Ekspress Grupp“ , „Panevėžio statybos trestas“ ir „Vilniaus baldai“). Nusprendėme visą turtą investuoti į akcijas, kadangi tai yra labiausiai rizikingas finansinis turtas, tad manėme, kad būtent akcijos gali atnešti didesnes pajamas, taip pat pasirinkome nagrinėti būtent šias tris įmones dėl to, kad jos yra pakankamai stambios ir stabilios ekonomiškai, bei atsižvelgėme į praėjusių laikotarpių šių įmonių akcijų kitimą ir būtent šių įmonių akcijos turėjo didesnę tendenciją kilti. Taigi, trumpai apie šias įmones:

Ekspress Grupp. "Ekspress Grupp" yra pirmaujanti žiniasklaidos grupė Baltijos šalyse, kurios veikla apima leidyba, spausdinimo paslaugos interneto žiniasklaidos turinio gamybą. Ši įmonė pradėjo veiklą 1989 metais ir gyvuoja iki šių dienų. Pagrindinis stiprumas „Ekspress Grupp“ yra jos labai tvirta padėtis rinkoje bei tai, kad bendrovės prekės ženklai yra labai populiarūs tarp vartotojų. Šiai įmonei priklauso pirmaujantys interneto žiniasklaidos portalai Baltijos šalyse. Įmonės tikslas yra būti išties modernia žiniasklaidos bendrove bei stipriai įsitvirtinti visoje rinkoje. Įmonės misija yra pasiūlyti naujų ir įdomių patirčių popierinėje bei skaitmeninėje žiniasklaidoje, nepakenkiant naujienų kokybei. 2007 metais Ekspress Grupp tapo akcine bendrove ir jos akcijos kotiruojamos Talino vertybinių popierių biržoje (dabar "NASDAQ OMX Talino).

  • Microsoft Word 228 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Turto investavimas į „Ekspress grupp“, „Vilniaus baldus“ ir „Panevėžio statybos trestą“
    10 - 3 balsai (-ų)
Turto investavimas į „Ekspress grupp“, „Vilniaus baldus“ ir „Panevėžio statybos trestą“. (2018 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/turto-investavimas-i-ekspress-grupp-vilniaus-baldus-ir-panevezio-statybos-tresta.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 00:53
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo