Turto ir vertybinių popierių vertinimas ir analizė


Finansų referatas. Įvadas. Dėstymas. Nekilnojamojo turto mokestis. Mokesčio tarifai. Mokestinė vertė. Mokesčio lengvatos. Mokesčio mokėjimas. Žemės mokestis. Mokesčio mokėtojai. Mokesčio tarifas. Mokestinė vertė. Pagrindinės lengvatos ir išimtys. Paveldimo turto mokestis. Mokesčio mokėtojas. Pagrindinės lengvatos ir išimtys. Deklaravimas ir sumokėjimas. Pridėtinės vertės mokestis (pvm). Pridėtinės vertės mokesčio tarifas. Mokestinis laikotarpis. Gyventojų pajamų mokestis. Mokesčio mokėtojai. Mokesčio objektas. Apmokestinamosios pajamos. Mokesčio lengvatos. Pelno mokestis. Mokesčio mokėtojai. Mokesčio objektas. Mokesčio tarifas. Išvados.


Nekilnojamuoju turtu (daiktais) paprastai laikoma žemė ir kiti objektai, kurie susiję su žeme ir kurių negalima perkelti iš vienos vietos i kitą nepakeitus jų paskirties ir iš esmės nesumažinus jų vertės. Tai pastatai, irenginiai, sodiniai ir kiti daiktai, kurie pagal paskirtį ir prigimtį yra nekilnojamieji. Civilineje teiseje nekilnojamiems daiktams taip pat gali buti prilyginti ir kiti daiktai (laivai, orlaiviai) (CK 1.98 str. 2, 3 d.). Mokesčių teiseje nekilnojamojo turto mokesčio objektu paprastai laikoma tik žemė ir pastatai. Pastaruoju metu nekilnojamasis turtas Lietuvoje yra apmokestinamas įvairiais mokesčiais, kuriuos šiame referate ir noretume apžvelgti. Taigi šio referato tikslas yra plačiau susipažinti su mokesčiais susijusiais su nekilnojamuoju turtu. Darbo uždavinys - išsamiai supažindinti su kiekvieno išskirto mokesčio objektais, tarifais, mokesčio mokėtojais ir pan., išsiaiškinti kam taikomos šių mokesčių lengvatos.

  • Finansai Referatai
  • 2013 m.
  • Meli
  • 21 puslapis (3541 žodis)
  • Universitetas
  • Finansų referatai
  • Microsoft Word 66 KB
  • Turto ir vertybinių popierių vertinimas ir analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Turto ir vertybinių popierių vertinimas ir analizė. (2013 m. Lapkričio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/turto-ir-vertybiniu-popieriu-vertinimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 05:34