Turto nusidevėjimas


Dvigubo balanso metodas pavyzdys. Dvigubo nuvertejimo metodas. Ilgalaikio turto nuvertejimo lentele. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo skaičiavimo lentelė. Nuvertėjimo skaičiavimas. Produkcijos nusidėvėjimo metodas. Turto vertinimo metodika nusidėvejimas. Ilgalaikio turto nusidėvėjimo lentelė. Nusidėvėjimų lentelė. Nekilnojamojo turto nusidevejimo skaiciavimas.

Turto nuvertėjimo skaičiavimo metodai. Verslo sprendimų matematinių modelių projektinis darbas. Vadas. Ilgalaikis turtas ir jam taikomi nuvertėjimo skaičiavimo metodai. Lentelė. Tiesinis vidurkių metodas. Lentelė. Vidurkių atidirbtų valandų skaičiaus metodas. Lentelė. Vidurkių produkcijos kiekio metodas. Lentelė. Metų skaitmenų sumos metodas. Lentelė. Paprastas dvigubo balanso metodas. Lentelė. Kompleksinis dvigubo balanso metodas. Lentelė. Pastovaus procento dydžio metodas. Lentelė. Anuiteto metodas. Lentelė. Amortizacijos fondo metodas. Bendra turto vertė. Lentelė. Išvados. Literatūros sarašas

Kiekviena įmonė prieš pradėdama savo verslą suformuoja kapitalą, reikalinga turtui įsigyti. Įmonėse turtas yra skirstomas į ilgalaikį ir trumpalaikį turtą, priklausomai nuo jo naudojimo laiko. Trumpalaikis turtas yra naudojamas iki vienerių metų, o ilgalaikis daugiau nei vienus metus. Kiekviena įmonė pasirenka kiek laiko naudos savo turtą. Naudojant ilgalaikį materialujį turtą jis palaipsniui nusidėvi, netenka savo fizinių savybių, be to, sensta – dėvisi moraliai. Turtas gali būti įvairus, tačiau metodai, jo nuvertėjimui skaičiuoti – tokie patys.

Turto nuvertėjimas ir nusidėvėjimas yra bendras apskaitos supratimas, kuris yra tiesiogiai susijęs su nuvertėjusio ar nusidėvėjusio turto kaina. Įvairiais apskaitos metodais galima tinkamai ir tiksliai apskaičiuoti galutinę ir dabartinę turto vertę. Yra keli metodai, kurie leidžia tinkamai ir tiksliai tai padaryti.

Turto nuvertėjimas ir nusidėvėjimas projekte skaičiuojamas uždarajai akcinei draudimo brokerių bendrovei „Ginklas“.

Darbo tikslas – pasirinkti ar sugalvoti įmonę ir taikant turto nuvertėjimo skaičiavimo metodus apskaičiuoti turto vertę dešimt metų, parodant kiekvienų metų balansinę turto vertę.

Uždaviniai darbo tikslą pasiekti:

1.aprašyti turto vertinimo metodiką;

2.apskaičiuoti ilgalaikio turto nusidėvėjimą devyniais būdais;

3.pateikti bendrą įmonės ilgalaikio turto vertinimo lentelę, kurioje atsispindėtų bendra turto vertė kiekvienų metų pabaigoje.

  • Microsoft Word 54 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (1931 žodžiai)
  • Kolegija
  • Julija
  • Turto nusidevėjimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Turto nusidevėjimas. (2012 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/turto-nusidevejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:42
×