Turto Vertinimas JAV rinkoje


Įvadas. Ilijonaus valstyjos nt kainų kaita 2015 balandžio mėnesį. Čikagos nt rinkos tendencijos, duomenys ir analizė. Čikagos nt pardavimų laikas. Darbo lygis. Objektų charakteristikos, kainų pataisymai ir vertinimas. Literatūra. Priedai.

Kadangi Lietuvos nekilnojamojo turto rinka sąlyginai vertinama kaip labai nedidelė lyginant su didžiujų valstybių rinkomis, tokių kaip: JAV, Kanados, Rusijos, Kinijos, todėl šiame darbe apžvelgsime JAV nekilnojamojo turto rinką konkrečiame Čikagos regione. Kaip šiame regione keitėsi gyvenamųjų plotų kainos, kainų kilimo ir smukimo laikotarpiais, darbo lygis. Taip pat apskaičiuosime vienos šeimos nuosavo gyvenamojo namo vertę pagal įvairius rinkos kriterijus.

Nors ir kiekvienais metais su šiltu pavasario atėjimu kartu atgyja ir nekilnojamojo turto rinka visoje Čikagos, ilijonaus valstyjoje, tačiau šių metų balandžio mėnesį pastebėtas didesnis tiek pirkėjų tiek pardavėjų aktyvumas dalyvaujant nekilnojamojo turto rinkoje lyginant tokiu pat periodu prieš metus 2014-aisiais. Visoje valstyjoje juntama kaip žmonės jaučiasi vis laisviau ir drąsiau pradėdami pardavinėti savąjį būstą, taip pat juos padrąsina kylančios nekilnojamojo turto kainos. Paklausa šiuo metu tokia didelė, jog pirkėjai nusiteikę mokėti be didelių nusiderėjimų, todėl šiuo metu rinkoje pastebima pasiūlos trūkumas viename ar kitame regione.

Valstyjoje namų pardavimai (įskaitant vienos šeimos nuosavus namus ir butus) 2015 metų balandžio mėnesį šoktelėjo iki 12 822 gyvenamųjų plotų. Tai sudaro 6,6 procentais daugiau negu tuo pačiu laikotarpiu prieš metus 2014 metais, per kurį buvo parduota 12 032 gyvenamieji plotai.

Ilinojaus valstyjoje NT kainų mediana balandžio mėnesį pakilo iki 170 tūkst. JAV dolerių, tai 9,7 procentų pakilimas lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus 2014-aisiais, kuri buvo 155 tūkst. JAV dolerių.

Vidutinis dienų skaičius per kurį buvo parduoti būstai balandį siekė 78 dienas visoje valstyjoje. Tokiu pat metu prieš metus reikėdavo vidutiniškai 82 dienų, jog būstas parsiduotų. Balandį pirkėjams buvo pateikti parduoti 65 568 būstai valstyjoje, tai 4,8 procentais mažiau nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu, kai buvo pateikti 68 898 būstai.

Remiantis duomenimis, penkiasdešimtyje (50) iš šimto dviejų (102) ilinojaus regionų užfiksuotas rekordinis pardavimų skaičius 2015 metų balandžio mėn. įskaitant Macon regioną, kur pardavimai išaugo 19.6 procentais ir parduota 116 vienetų, DuPage regioną, kur pardavimai išaugo iki 1155 vienetų, o tai reiškia 14,5 procentais daugiau ir taip pat Kane regione išaugus pardavimams 10,5 procentais, parduota 600 vientetų.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 444 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2254 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Turto Vertinimas JAV rinkoje
    10 - 6 balsai (-ų)
Turto Vertinimas JAV rinkoje. (2015 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/turto-vertinimas-jav-rinkoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:12
×