Turto vertinimas


Techninė užduotis. Informacijos šaltiniai. Vertinamo turto aprašymas. Vertinamo turto lokalizacija, aplinkos charakteristika. Vertinamo turto aprašymas. Patalpų eksplikacija. Turto vertės nustatymas. Buto apžiūrėjimo ir vertinimo aktas. Turto vertės nustatymo pažyma. Išvada dėl turto vertės. Vertinimo prielaidos, ypatybės ir metodika. Vertinimo metodai. Vertintojo atsakomybės ribos. Vertinamo turto juridinė – techninė charakteristika ir. Informacijos šaltiniai. Juridinė – techninė charakteristika. Teisių į nekilnojamąjį turtą apribojimai.

Reikšmingos prielaidos ir vertinimo ypatybės nurodytos atskaitos tekstinėje dalyje. Atsižvelgta į pastato struktūros patvarumą. Vertintojas pažymi, kad su užsakovu neturi nei turtinių, nei giminystės ryšių, nepriklauso nuo komercinių ir asmeninių suvaržymų, todėl vertinimas nešališkas, o ataskaitoje pateiktos išvados yra nepriklausomos. Vertintojas patvirtina, kad nėra sąmoningai nuslėpti jokie natūriniai pastebėjimai ar faktai, kurie galėtų turėti įtakos turto vertei. Tarp užsakovo ir vertintojo nepastebėta faktinių arba tariamų interesų nesutapimų ar nesutarimų. Išvadą dėl turto vertės vertintojas suformulavo remdamasis rinkos duomenų analize. Ataskaita pagrįsta turto rinkos konjunktūra vertinimo dieną 2013 m. 03 mėn. 04 d.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1901 žodžiai)
  • Kolegija
  • Pleshrune
  • Turto vertinimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Turto vertinimas. (2014 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/turto-vertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 06:15
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo