Tyrimas alkoholio vartojimas Lietuvoje


Statistikos tyrimas. Alkoholio vartojimas Lietuvoje. Anketos pavyzdys. Susisteminti duomenys. Pagrindiniai rezultatai. Paveikslas. Amžius , kada pirma kart pavartojo alkoholio. Nevartojo vartojo. Iš viso 18. Lytis Kiek kiti Kiek įprates Kiek reikia , kad patirčiau malonuma Kiek yra kad nesijausčau blogai. Iš viso 11 17 10. Paveikslas. Vyrų ir moterų saikingas alkoholio vartojimas. Paveikslas. Alkoholio vartojimas. Išvados Tyrimo pabaigoje gautos išvados parodė , kad.


Studentai atlikome anonimine aplakusa apie alkoholio vartojimą Lietuvoje. Apklausė 60 skirtingo amžiaus žmonių, apie alkoholio vartojimą, sužinojme, kad alkoholis yra plačiai vartojamas mūsų visuomenėje.

Lietuvoje alkoholio vartojimas yra visuomenės toleruojamas netgi jaunimo tarpe . Apkalustūjų nuomone išgėrus nedaug alkoholinių gerimų, galima geriau pritapti prie žmonių kompanijos ir laisviau bendrauti. Apkalustūjų nuomonės skyrėsi įvairiais klausimasi apie alkoholio vartojimą. Vieni geria tiek, kad pajustu malonumą, kiti ,kad atsipalaiduotu ar dėl kitų priežasčių.

Mūsų anketoje apkalusti asmenys nurodė vartojantys įvairias alkoholinių gėrimų rūšis. Pradedant nuo silpnūjų ir baigiant įtin stipriais gerimais. Gėrimų vartojimas ir jų rūšys priklauso nuo švenčių, nuo draugų kompanijos ir t.t.

Tyrimo tikslas: išanalizuoti alkoholio vartojimo įpročius ir žmonių nuomonę šiuo klausimu.

Išanalizuoti, kas tarp apkalustuju, vyrai ar moterys dažnaiu vartojo alkoholinius gerimus per pastariuosius 12 mėnesiu.

Nustatyti, apklaustūjų saikingumą vartojant alkoholinius gėrimus.

Suskaičiavus visų apkalustūjų duomenis kada jie pirmą karta paragavo alkoholio pastebejome, kad dauguma apklaustūjų alkoholio paragavo 14-15 metų. Visų apkalustuju vidurkis kada jie paragavo alkoholio yra 13,4. Lyginant su kitomis valstybėmis lietuviai gana anksti paragauja alkoholio pirmą kartą.

  • Statistika Tyrimai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Marius
  • 9 puslapiai (714 žodžių)
  • Statistikos tyrimai
  • Microsoft Word 64 KB
  • Tyrimas alkoholio vartojimas Lietuvoje
    10 - 9 balsai (-ų)
Tyrimas alkoholio vartojimas Lietuvoje. (2015 m. Birželio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/tyrimas-alkoholio-vartojimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:40