Uab Alfaturas makro aplinkos analizė


Uab „ alfaturas “ makroaplinkos analizė. Politinė ir teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Mokslinė ir technologinė aplinka. Socialinė aplinka. Ekologinė gamtinė aplinka. Buvo atlikta apklausa , kurioje dalyvavo tiek moterys , tiek vyrai , kurie atsakė į klausimus susijusius su Uab „ ALFATURAS “ agentūra.


Kelionių agentūra siūlanti tiek poilsines, tiek pažintines keliones po visą Europą lietuviams. Taip pat organizuojanti pažintines ekskursijas užsienio turistams apsilankantiems Lietuvoje. Kelionės į užsienį ir Lietuvoje siūlomos ištisus metus. Agentūroje dirba vadovė ir trys vadybininkai.

Kadangi gali pasidalinti savo asmenine patirtimi, įgyta vienoje ar kitoje šalyje, ir gali papasakoti tai, ko nerasite jokių kitų kelionių giduose, taip padedanti labiau plėsti ir pasiūlyti daugiau galimybių savo klientams. Europos Sąjungos nestabilumas gali pakenkti kelionių agenturai dėl tarpvalstybinių nusikalstamumų, kovų su terorizmu, dėl kurių gali būti atšaukti išankstiniai skrydžiai į šalis, kuriose vyksta nusikalstamumas.

Europos Sąjungos teikiama parama gali pagerinti teikiamų turizmo paslaugų kokybę, taip pat su turizmo paslaugų (produktų) rinkodara susijusių paslaugų įsigijimas ir patentų, licenzijų įsigyjimas. Dėl mokesčių įvedimį padidės ir mokestinė našta, dėl kurios agentūra, gali netekti daug pinigų.

Mokslinė ir technologinė aplinka Dėl transporto ir saugumo technologijų ištobulinimo padaugėja klientų skaičius ir dėl mažesnių degalų naudojimų, sumažėja išlaidos.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (356 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Uab Alfaturas makro aplinkos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Uab Alfaturas makro aplinkos analizė. (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-alfaturas-makro-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 12:42
×