UAB „ALTAS komercinis transportas“ veiklos analizė ir valdymas


UAB „ALTAS komercinis transportas“. veiklos analizė ir valdymas. Atliko. Verslo grupė UAB „Altas komercinis transportas“ Gamyba Įmonės veiklos ir plėtros potencialo analizė Išvados. Verslo grupė. UAB „Altas“ verslo grupė įsteigta 1992 metais. UAB „Altas komercinis. Gamyba. Gamyboje yra naudojama naujausia technika (keltuvai. „ALTAS komercinis transportas“ itin atkreipia į dėmesį kokybės kontrolę. Įmonėje gamyba vyksta U formos pavidalu. Įmonės veiklos ir plėtros potencialo analizė (SSGG(SWOT) analizė). Įmonės pagrindinės stipriosios. Įmonės pagrindinės galimybės Tarptautinės galimybės(nors įmonė jau yra tarptautinėje rinkoje. Pest analizė. Politinio aspekto sritys Tarptautinė politinė situacija(įmonė gan aktyviai dalyvauja užsienio(Švedijos. Socialinio kultūrinio aspekto sritys Demografinė situacija(pati įmonė įsikūrus gan nepalankioje vietoje darbuotojų atvykimui. Tad pagal mano išvardintus aspektus galime teigti.


UAB „ALTAS komercinis transportas“ veiklos analizė ir valdymas.

Verslo grupė UAB „Altas komercinis transportas“ Gamyba Įmonės veiklos ir plėtros potencialo analizė Išvados.

UAB „Altas“ verslo grupė įsteigta 1992 metais, turinti savo prekybos tinklą visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Įmonės veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba, paslaugos ir gamyba. Ši verslo grupė turi kelias pagrindines įmones, kurios specifikuojasi skirtingose gamybos, paslaugų ar verslo šakose.

Gamyboje yra naudojama naujausia technika (keltuvai, suvirinimo įranga, įvairiausi pjaustymo aparatai, dažymo ir siuvimo įranga). Kiekviena darbo grupė turi savo vadovą – meistrą, kuris geriausiai išmano savo srities specifiką ir yra atsakingas už savo cechą. Pats gamybos procesas yra gerai optimizuotas, nes yra pasitelkiama lean filosofija, kuri sufokusuoja visą įmonės dėmesį ties lanksčiu, greitu ir kokybišku klientų aptarnavimu.

„ALTAS komercinis transportas“ itin atkreipia į dėmesį kokybės kontrolę, kurios yra net penki punktai visoje gamykloje. Daromi įvairūs mikroautobusiuko testai, kurie patikrina ar autobusiukas yra tinkamas eksplotacijai ir ar atitinka visus saugumo reikalavimus. Yra įrengta broko tikrinimo sistema, kurioje yra nurodyti pavyzdžiai, koks gedimas yra skaitomas kaip brokas, o kuris yra tik menkas, toleruotinas detalės pažeidimas.

Įmonėje gamyba vyksta U formos pavidalu, surinkimo linijoje yra 8 taktai, yra 5 tarpinės kokybės patikrinimo stotelės, tam, kad iškart užtikrinti kokybę.

  • MS PowerPoint 162 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (706 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gytisx
  • UAB „ALTAS komercinis transportas“ veiklos analizė ir valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB „ALTAS komercinis transportas“ veiklos analizė ir valdymas. (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-altas-komercinis-transportas-veiklos-analize-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 18:46
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema