UAB „Arkama logistics solutions” įmonės lietuviškų slyvų vežimas maršrutais Lietuva - Vokietija analizė


Kursinio darbo užduotis. Kursinio darbo anotacija. Įvadas. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės pristatymas. Įmonės valdymo struktūra ir personalas. Įmonės padėtis rinkoje. Įmonės SSGG analizė. Krovinių vežimo technologinė dalis. Analizuojamojo krovinio charakteristikos sudarymas. Krovinio pakuotės parinkimas ir krovos darbų įtakos vertinimas. Transporto rūšies ir transporto priemonės pasirinkimo argumentavimas. Maršruto organizavimui reikalingi dokumentai. Maršruto analizė. Pirmojo maršruto laiko sąnaudų išklotinė. Pirmojo maršruto technologinių-eksploatacinių rodiklių skaičiavimas. Pirmojo maršruto finansinių rodiklių skaičiavimas. Antrojo maršruto laiko sąnaudų išklotinė. Antrojo maršruto technologinių-eksploatacinių rodiklių skaičiavimas. Antrojo maršruto finansinių rodiklių skaičiavimas. Maršrutų palyginamoji analizė. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Kursinio darbo pateikimo terminas: 2016 m. lapkričio mėn. 23 d., kursinio darbo gynimas numatomas 2016 m. gruodžio 02 d.

Kursiniame darbe yra aprašoma įmonė ir nagrinėjamas krovinio – lietuviškų slyvų gabenimas maršrutas Ukmergė – Dortmundas ir Ukmergė – Berlynas. Darbe yra naudojami šie metodai: literatūros analizė ir jos sisteminimas, Google Maps, finansinė analizė, SSGG analizė.

Pirmiausia, darbo pradžioje yra pristatoma ir charakterizuojama įmonė UAB „ARKAMA LOGISTICS SOLUTIONS”. Nagrinėjama jos padėtis rinkoje, pristatoma įmonės valdymo struktūra ir pateikiama SSGG analizė.

Antroje darbo dalyje aptariamas krovinys ir jo gabenimas. Šiame skyriuje aprašoma transporto priemonės parinkimas, krovinio įpakavimas ir pakrovimas. Nurodomi krovinio gabenimui reikalingi dokumentai.

Trečiame skyriuje pateikiamos pirmojo ir antrojo maršrutų analizės bei apskaičiuojami finansiniai maršrutų rodikliai.

Kursinio darbo gale suformuluojamos ir pateikimos išvados: Išanalizuota logistikos įmonės„Arkama“veikla; įmonė „Arkama“ naudoja funkcinę valdymo sistemą; transportavimui maršrutu Ukmergė – Dortmundas ir Ukmergė - Berlynas buvo pasirinkta 40 tonų lietuviškų slyvų, kurios yra supakuotos į kartonines dėžes; buvo laikomasi reikalavimų pristatyti krovini pigiai, greitai ir saugiai, todėl kroviniui gabenti buvo pasirinktas vilkikas su priekaba – šaldytuvu, kad krovinys neprarastų savo maistinių savybių, pirmuoju maršrutu Ukmergė – Dortmundas pervežimo rentabilumo koeficientas gavosi beveik 2,5 karto didesnis už antrojo maršruto Ukmergė – Berlynas pervežimo rentabilumo koeficientą, todėl pirmasis maršrutas logistikos įmonei yra labiau pelningas.

Kursinio darbo objektas: UAB „Arkama Logistics Solutions” įmonės lietuviškų slyvų vežimo maršrutais Ukmergė (Lietuva) – Dortmundas (Vokietija) ir Ukmergė (Lietuva) – Berlynas (Vokietija) analizė

Susipažinti su analizuojamo krovinio charakteristika, parinkti tinkamą pakuotę, krovos darbus;

Kursinio darbo metodai: literatūros analizė, Google Maps, finansinė analizė, SSGG analizė.

UAB „Arkama“ – tai inovatyvi įmonė, teikianti tarptautines logistikos paslaugas.

Logistikos įmonė „Arkama“ gabena įvairaus dydžio krovinius sausuma, oru bei vandeniu. Kompanija, atsižvelgdama į kliento poreikius, yra visada pasirengusi rasti optimaliausią būdą gabaritinių ar negabaritinių krovinių gabenimui.

Įmonė taip pat teikia ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugas, atlieka krovos ir sandėliavimo darbus.

Pagalbinės logistikos įmonės paslaugos: informacijos apdorojimas ir tvarkymas; paklausos prognozavimas; gamybos ir sandėlių vietos parinkimas; medžiagų tvarkymas; atsarginių detalių tiekimas ir klientų, nupirkusių prekes, aptarnavimo užtikrinimas; pakavimas.

Pagalbinės logistikos įmonės veiklos: muitinės tarpininkavimas, dokumentų parengimas, konsultavimas, nestandartinių krovinių gabenimas, vietinis krovinių paskirstymas.

Veiklos specifika yra standartinių ir nestandartinių krovinių gabenimas sausumos, oro bei vandens keliais.

Klientams „Arkama“ siūlo sėkmingą partnerystę bei konkurencingas kainas. Įmonė siūlo krovinių gabenimo paslaugas sausuma, oru bei vandeniu.

Organizacijos valdymo tipų yra daugybė, tačiau šiuo metu juos galima suskirstyti į tradicinius ir šiuolaikinius valdymo tipus.

Galbūt samdant užsieniečius darbuotojus, kurie galėtų dirbti uzsienio šalių padaliniuose, būtų galima išvengti didelės darbuotojų rotacijos.

  • Microsoft Word 2717 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 52 puslapiai (7531 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaida
  • UAB „Arkama logistics solutions” įmonės lietuviškų slyvų vežimas maršrutais Lietuva - Vokietija analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Arkama logistics solutions” įmonės lietuviškų slyvų vežimas maršrutais Lietuva - Vokietija analizė. (2019 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-arkama-logistics-solutions-imones-lietuvisku-slyvu-vezimas-marsrutais-lietuva-vokietija-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 09:49
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!