UAB Batrema personalo vadybos sistemos auditas


Personalo vadybos sistemos auditas analizė “ UAB batrema ” įmonėje įvadas darbo tikslas. Apsirūpinimas žmogiškaisiais ištekliais ŽI. Apsirūpinimo strategija ir jos sąsajos su Ž. Personalo kompetencijų planavimas modeliavimas. Personalo paieška tikslai ir būdai. Personalo paieškos organizavimas. Personalo atrankos procedūra analizuojamoje įmonėje. Personalo atrankos proceso etapai. Pagrindiniai atrankos metodai. Atrankos pokalbis interviu , jo organizavimas. Naujų darbuotojų adaptacija. Adaptacijos tikslai , etapai , metodai , programos , kitos priemonės. Mentorystės principų taikymas adaptacijai. Personalo veiklos valdymas ir vertinimas. Veiklos tikslai , procesas , veiklos vertinimo kriterijai , grįžtamasis ryšis. Veiklos ir kompetencijų vertinimo būdai. Veiklos tobulinimas ir jį įtakojantys veiksniai. Darbuotojų įtraukimas ir motyvavimas. Darbuotojų ugdymo organizacijoje svarba , tikslai , sistemos , modeliai , talentų vadybos elementai. Ugdymo poreikių nustatymas , mokymų planavimas , organizavimas ir efektyvumo vertinimas. Naujų darbuotojų mokymas Nuolatinis mokymas ir mokymasis. Vadybinių ir kitų ir įgūdžių ugdymas.


ĮVADASDarbo tikslas : Išanalizuoti ir aprašyti UAB „Batrema “ įmonės atvejį atliekant personalo vadybos sistemos auditą.

Žmogiškųjų išteklių apsirūpinimo strategija, dar kartais vadinama – darbo jėgos ir/arba personalo planavimu. Šio proceso metu yra nustatomas įmonės darbuotojų poreikis it užtikrinama, jog įmonėje dirbs tinkamas žmonių skaičius. Kiekviena įmonė turi turėti kvalifikuotą personalą, kuris padėtų įgyvendinti įmonės iškeltus tikslus.

Kadangi UAB ,,Batrema“ įmonės vadovai sudominti pastoviu ir ilgalaikiu pelnu, jie naudoja strategini personalo planavimą.

Kuo toliau, tuo labiau įmonės įsitikina, kad didelę įtaką įmonės parnašumus turi dirbančiu darbuotojų turimos žinios ir kompetencijos. Būtent tai laikoma įmonių augimo ir sėkmės rodiklis.

UAB ,,Batrema“ personalo ieško kaip ir dauguma kitų įmonių, tarp jau esamų darbuotojų, jų rekomendacijos, per internetinius skelbimus ir CV duomenų bazes.

UAB ,, Batremai“ svarbu priemant į darbą, kad žmogus turėtų bent jau minimalias žinias apie automobilio sandarą, dėl esamo sunkaus fizinio krūvio į darbo vieta pirmenybė skiriama vyrams.

Kaip ir minėjau UAB ,,Batrema‘‘ daugiausiai naujų darbuotojų ieško naudodamiesi jau esamų darbuotojų rekomendacijomis. Aišku ne visus darbuotojus atveda jauesami įmonės darbuotojai, jų ieškomą ir įvairiuose internetiniuose skelbimuose, CV skelbimų bazėse.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1001 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • UAB Batrema personalo vadybos sistemos auditas
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB Batrema personalo vadybos sistemos auditas. (2017 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-batrema-personalo-vadybos-sistemos-auditas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:30
×