Uab biudžeto rengimas


Įvadas. Planuojamas pardavimo pajamų biudžetas. Produktų gamybos biudžetas. Medžiagų poreikis gamybos biudžetui. Medžiagų pirkimo biudžeta. Gaminių vienetiniai įkainiai ir pagrindinių darbininkų darbo užmokestis. Darbo išlaidų biudžetas. Tiesioginių gamybos išlaidų biudžetas. Netiesioginių gamybos išlaidų biudžetas. Netiesioginių gamybos išlaidų paskirstymas. Gamybinės savikainos biudžetas. Pardavimo savikaina. Veiklos sąnaudų biudžetas. Pelno biudžetas. Bendrasis ir grynasis pardavimų pelningumas. Įplaukos už planuojama parduoti produkciją. Išmokos tiekėjams už planuojamas pirkti pagrindinės medžiagas. Išvados. Literatūros sarašas.

Verslo planai gali skirtis savo tikslų, bet dažniausiai verslo planus apima pagrindinę informaciją apie įmonę, įmonės produktus bei paslaugas, apie rinką ir konkurentus, finansų, rinkodaros strategiją, planuojamo produkto gamybos sistemą, rizikos vertinimą ir finansų planus.

Finansinis planas – tai svarbiausia ir labiausiai analizuojama verslo plano dalis. Norint gerai išanalizuoti įmonės finansų padėtį, reikia gerai suplanuoti įmonės pajamas ir išlaidas. Tam, kad gerai įvertinti ir išanalizuoti įmonės finansus yra rengiamas įmonės biudžetas.

Biudžetas – tai įmonės ateinančio laikotarpio pajamų ir išlaidų planas. Paprastai įmonės sudaro vienerių metų biudžetą, bet gali būti rengiami ilgalaikiai ar trumpesnių laikotarpių biudžetai.

Šiame darbe pateikiame UAB “Saga” siuvyklos biudžetą. Siuvykla siuva suknelės ir kelnės. Suknelės siuvamos iš šilko, o kelnės iš lininio audinio.

Darbo tikslas – parengti UAB “Saga” ketvirtojo ketvirčio biudžetą.

Uždaviniai darbo tikslą pasiekti:

Parengti:

1.Pardavimo pajamų biudžetą;

2.Produktų gamybos biudžetą bei medžiagų pirkimo biudžetą;

3.Darbo išlaidų biudžetą bei tiesioginių ir netiesioginių išlaidų biudžetą;

4.Gamybinės savikainos biudžetą;

5.Pelno biudžetą.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 91 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (3786 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Uab biudžeto rengimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Uab biudžeto rengimas. (2014 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-biudzeto-rengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:15
×