UAB charakteristika ir dokumentų valdymas


Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės „Avukas“ charakteristika. Veiklos dokumentai. Įsakymas. Raštas. Pažyma. Susirinkimo protokolas. Aktas. Dokumentų registrų sąrašas. Dokumentacijos planas. Fizinio asmens prašymas dėl įsidarbinimo. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Europass CV. Išvados. Literatūra.

Lietuvoje yra daug įvairių organizacijų (bendrovių, institucijų ir kt.) vykdančių savo veiklą ir tenkinančių piliečių poreikius ir aprūpindamos įvairiomis paslaugomis. Visoms sritims bendra tai, kad jos negali funkcionuoti be valdymo. Valdymo sudėtinė dalis yra dokumentų valdymas. Ši sąvoka nusakoma Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatyme, kaip valstybės ar savivaldybės institucijos, įstaigos ar įmonės, valstybės įgalioto asmens, nevalstybinės organizacijos, privataus juridinio asmens vidaus administravimo sritis, apimanti dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą, saugojimą.

Šiam darbui atlikti buvo pasirinkta UAB „Avukas“ įmonė. Šią bendrovę pasirinkau dėl to, jog ji yra įsteigta mano mamos ir puikiai savo veiklą vykdo jau daugiau nei 20 metų. Įmonė savo veiklą vykdo Lietuvoje, dėl to savo dokumentus tvarko pagal Lietuvos Respublikos reikalavimus valstybine kalba.

Darbo tikslas:

Išnagrinėti ir suprasti UAB „Avukas“ dokumentų valdymo principus taikomus šioje įmonėje.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti UAB „Avukas“ veiklos požymius ir charakteristiką.

Parengti 10 veiklos dokumentų pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius norminius aktus.

Pateikti išvadas apie UAB „Avukas“ veiklos dokumentavimą.

2.2. Uždarosios akcinės bendrovės „Avukas“ (toliau – Bendrovė) įstatai  įregistruoti Juridinių asmenų registre 2009 m. vasario 23 d. Bendrovė perregistruota iš Raimondos Stankevičienės individualios įmonės, kuri veiklą pradėjo 1994 m. lapkričio 05 d.

5.2. Uždarojoje akcinėje bendrovėje „Avukas” veiklos dokumentai yra rengiami bei tvarkomi pagal šias taisykles:

Dokumento registravimas – dokumento sudarymo arba gavimo fakto fiksavimas, kai dokumentui suteikiamas eilės numeris ir žymimi kiti būtini duomenys žurnale ar kompiuteryje. [1]

8.1. Kadangi įmonė yra maža neturi savo atskiro organizacijos archyvaro. Pagrindiniai įmonės dokumentai yra saugomi buhalterės kabinete, saugioje vietoje.

8.3. Rodyklė apima šias veiklos sritis: Teisinio reguliavimo ir veiklos organizavimo dokumentai; Audito dokumentai; Personalo dokumentai; Dokumentų valdymo ir naudojimo dokumentai; Informacinių technologijų valdymo dokumentai; Finansinio ir kito turto valdymo dokumentai; Saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės ir civilinės saugos dokumentai.

Visi įstaigos dokumentai skirstomi į saugomus trumpai, ilgai ir nuolat:

          nuolat – saugojimo terminas neribotas, tokios bylos perduodamos saugoti valstybei.

Tuo tarpu įstaigos rodyklėje yra skirstomos į dvi dalis:

1. valstybinės institucijos (dokumentai perduodami valstybiniam saugojimui); 2. organizacijos, kurių dokumentai saugomi pačios organizacijos viduje.

Tvirtinu uždarosios akcinės bendrovės „Avukas“ dokumentų rengimo instrukciją, parengtą pagal galiojančių norminių teisės aktų nuostatas (pridedama).

Įpareigoju struktūrinių padalinių vadovus užtikrinti, kad būtų laikomasi nustatytų reikalavimų.

Pavedu direktoriaus pavaduotojui administracijos ir ūkio reikalams Deimantei Kasperavičiūtei kontroliuoti šio įsakymo vykdymą.

Draugystės g. 8-34,LT-26113 Elektrėnai, mob. tel. +370698 77576, el. p. stagreta@gmail.com.

Dėkojame už Jūsų bendrovės siūlomą naujų apmokymų sąrašą. Manome, kad sudalyvausime keliose iš Jūsų siūlomų konferencijų ir nuspręsime dėl tolesnio bendradarbiavimo.

Taip pat norime pranešti, jog esame susidomėję Jūsų produkcija skirta dantų protezavimui. Norėtume sudalyvauti pristatomoje konferencijoje apie Jūsų produkciją.

Vaiva Aleksandravičiūtė dirbo bendrovėje vadybininku nuo 2005 m. vasario 15 d. iki 2010 m. gruodžio 20 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

  • Microsoft Word 1277 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (3104 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ina
  • UAB charakteristika ir dokumentų valdymas
    8 - 1 balsai (-ų)
UAB charakteristika ir dokumentų valdymas. (2015 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-charakteristika-ir-dokumentu-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:04
×