UAB ,,Charpentier ir Ko'' marketingas referatas


Įvadas. Įmonės mikroaplinkos analizė. Konkurentai. Pirkėjai. Tiekėjai. Įmonės makroaplinkos analizė. Ekonominė aplinka. Politinė-teisinė. Aplinka. Socialinė-kultūrinė aplinka. Mokslinė-technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. Literatūros sąrašas.


Bendra Lietuvos ir Prancūzijos UAB ,,Charpentier ir Ko“ pradėjo savo veiklą 1997 m. Vilniuje. Įmonės steigėjas ir vadovas Laimutis Sinkevičius. UAB ,,Charpentier ir Ko “ –tai įmonė, gaminanti kokybiškus duonos, pyrago ir konditerijos gaminius pagal Yvo Charpentier technologiją. Tiksliau – tai mini kepyklėlės-parduotuvės, kokių yra kiekviename Prancūzijos mieste. Bendrovė buvo viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, kuri pradėjo pratinti Lietuvos vartotojus prie visiškai naujo ir savito produkto, prie naujų maitinimosi tradicijų.1997 m. Vilniuje veikė dvi, Marijampolėje viena kepykla-parduotuvė. Sulaukus gana gerų prekybos rezultatų, buvo nuspręsta atidaryti kepyklą-parduotuvę Druskininkuose. Jai atidaryti nereikėjo labai daug laiko, nes buvo nupirktos neveikiančios kavinės patalpos Druskininkų centre, M.K. Čiurlionio g.63, ir per keletą savaičių jas rekonstravus 1999 m. gegužės 13 d. buvo atidaryta kepykla-parduotuvė. Ši kepykla-parduotuvė Druskininkuose atsidarė ir pradėjo sėkmingą veiklą bendrovės vadovo dėka, kadangi 1999 m. Druskininkai dar išgyveno ,,sąstingio“ laikotarpį. Tačiau šį ryžtingą vadovo sprendimą galima laikyti jo geriausia finansine investicija bendrovės veikloje. Vilniuje šiuo metu veikia jau tik viena kepykla-parduotuvė, Marijampolėje – uždaryta (neatlaikė UAB,,Mantinga“konkurencijos), o patalpos išnuomotos.

Druskininkuose tai buvo ir yra vienintelė kepykla-parduotuvė, kurioje efektyviai suderintas prekybos įrangos (lentynos ir vitrinų) bei kepimo įrangos (krosnies) ir gamybos priemonių derinys. Prekybos įranga atitinka higieninius, estetinius ir prekių išdėstymo reikalavimus, joje įmontuotas specialus apšvietimas, kurio išskiriamas šviesos spindulių spektras specialiai pritaikytas duonos bei konditerijos gaminių apšvietimui, dėl to gaminių spalva pagyvėja, o tai dar labiau vilioja pirkėją. Dar didesnė naujovė buvo tai, kad gamybos ir pardavimo salės buvo neatskirtos viena nuo kitos, taip kiekvienas pirkėjas tampa gamybinio proceso stebėtoju, tuo pačiu pritraukia naujus pirkėjus.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1720 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelinutė
  • UAB ,,Charpentier ir Ko'' marketingas referatas
    10 - 7 balsai (-ų)
UAB ,,Charpentier ir Ko'' marketingas referatas. (2016 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-charpentier-ir-ko-marketingas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 13:12
×