UAB „Delamode Baltics“ analizė


Įvadas. Įmonių veikla ir tikslai. Įmonių pristatymas. 2. Įmonių charakteristika. Įmonių tikslai. Įmonių organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojų pareigų pasiskirstymas ir darbo organizavimas. Įmonių teikiamos paslaugos. Įmonių teikiamų paslaugų analizė. Įmonių rinkos analizė. Įmonių paslaugų vartotojų (užsakovų) apibūdinimas. Įmonių partneriai ir jų analizė.


Pažintinės praktikos tikslas – susipažinti su logistines paslaugas teikiančiomis įmonėmis, išanalizuoti jų organizacinę valdymo struktūrą, funkcijas ir ryšius, atliekamais darbais ir

AB „Lietuvos geležinkeliai" užsakovai yra tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Šį įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas, logistikos paslaugas, ekspedijavimo paslaugas. Gali pasiūlyti ir prekinių vagonų nuoma tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Šios įmonės viena iš pirkėjų yra UAB „Vilniaus Energija".

UAB „Delamode Baltics“ turi daug partnerių, viena iš jų yra įmonė „Vernetzte-Transport-Logistik VTL“. Tai yra įmonė kuri irgi užsiima pervežimo ir logistikos darbais, jos kartu bendradarbiauja ir padeda vieni kitiems. „Vernetzte-Transport-Logistik VTL“ tai yra Vokietijos šalies įmonė. Tai kad UAB „Delamode Baltics“ bendradarbiauja su kitos šalies įmonėm parodo, kad tai yra stipri ir gera įmonė. UAB „Delamode Baltics“ įmonės pajamos nuo 2013 metų išaugo 280%, akcijos patrigubėjo per 4 mėnesius. Šį įmonė naudojasi informacinę programą Xped ir Cargo arse. Naudojasi informacine birža Cargo Lt.

  • Microsoft Word 2018 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (687 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Viktorija
  • UAB „Delamode Baltics“ analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
UAB „Delamode Baltics“ analizė . (2017 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-delamode-baltics-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:27
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo