UAB Delano organizacijos personalo valdymo politikos įvertinimas


Uab delano organizacinis valdymas. Organizacijos personalo valdymo praktika. Uab delano padėtis rinkoje.. Valdymo politika uab. Uab delano kursinis. Personalo valdymo analizė. Politikos itaka personalui. Kada ikurtas uab delano padalinys kaune. Content. Gintaras rutkauskas delano.

Įvadas. Organizacijos pristatymas. Bendrų organizacijos pv politikos principų aptarimas. Organizacijos pv subjekto ir jo įtakos pv politikai aptarimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Temos aktualumas. Šiandien pasaulis keičiasi nepaprastai sparčiai ir kiekvienas iš mūsų privalo suspėti keistis, jei nori išgyventi. Spartus pasaulio technologinis, organizacinis keitimasis, rinkų globalizacija ir paties proceso spartėjimas, taip pat viena po kitos kylančios finansinės bei socialinės krizės rodo, kad pereinama į naują visuomeninės organizacijos etapą, kurio varomoji jėga jau ne kapitalas, bet - žmonės. Galima teigti, jog pažangios organizacijos, siekdamos išlaikyti konkurencingumą rinkoje ir didindamos darbo efektyvumą ir kokybę, turi skirti pakankamai dėmesio žmogiškiesiems ištekliams. Tik tinkamas personalo valdymas padeda organizacijai siekti jos tikslų, išsilaikyti sunkiomis sąlygomis ir užimti pirmaujančias pozicijas rinkoje. Darbo tikslas: išanalizuoti uab „delano“ personalo valdymo politiką. Darbo uždaviniai :. Trumpai aprašyti nagrinėjamą organizaciją uab „delano“, įvertinant jos pobūdį, darbuotojų skaičių bei kvalifikaciją. Aptarti uab „delano“ personalo valdymo principus pagal tam tikrus kriterijus. Įvertinti personalo valdymo subjektų daromą įtaką personalo valdymo politikai. Darbo metodai. Praktinio pobūdžio analizė, remiantis moksline literatūra bei internetiniais puslapiais. Darbo struktūra. Darbą sudaro trys pagrindinės dalys: įmonės aprašymas, aptarimas pv politikos principų ir organizacijos subjektų daromos įtakos pv politikai aptarimas. Darbo pabaigoje pateikiamos išvados.

Temos aktualumas.

Galima teigti, jog pažangios organizacijos, siekdamos išlaikyti konkurencingumą rinkoje ir didindamos darbo efektyvumą ir kokybę, turi skirti pakankamai dėmesio žmogiškiesiems ištekliams. Tik tinkamas personalo valdymas padeda organizacijai siekti jos tikslų, išsilaikyti sunkiomis sąlygomis ir užimti pirmau. Trumpai aprašyti nagrinėjamą organizaciją UAB delano , įvertinant jos pobūdį, darbuotojų skaičių bei kvadarbo metodai.

Darbo struktūra. Darbą sudaro trys pagrindinės dalys: įmonės aprašymas, aptarimas pv politikos principų ir organizacijos subjektų daromos įtšiame darbe yra siekiama išnagrinėti UAB delano personalo valdymo politiką, tad pradžiai norėčiau supažindinti su pačia įmone ir jos veikla. Informaciją, pristatančią įmonę, galima rasti internetiniame jų puslapyje www. Delano. Lt.

Uab delano - įmonė, teikianti visuomeninio maitinimo paslaugas, tačiau daugeliui svečių tai yra daug daugiau negu vien tik gardus valgis. Daugeliui ši picerija tapo tiesiog gyvenimo dalimi, kadangi tai puiki vieta ne tik pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti, bet ir maloniai praleisti laiką su draugais, kolegomis ar artimaisiais.

Pirmasis delano savitarnos restoranas buvo atidarytas 2002 m. Balandžio 26 d. Vilniaus pramogų centre akropolis . Jo populiarumas pateisino lūkesčius, todėl šiuo metu Lietuvoje veikia jau 6 savitarnos restoranai, įsikūrę didžiausiuose  Lietuvos miestuose: vilniuje, Kaune ir klaipėdoje.  .

delano - geriausia vieta norintiems ypatingoje, nekasdieniškoje aplinkoje, mėgautis gardžiais geros virtuvės patiekalais. Kiekvienas gali išsirinkti sau patinkantį patiekalą iš daugiatautės delano restoranų virtuvės: tarp daugiau nei 500 pavadinimų patiekalų yra tradiciniai Lietuviškos virtuvės patiekalai, o taip pat Lietuvoje mėgstami italų, kinų bei japonų virtuvės patiekalai.

Būtina atkreipti dėmesį ir į tai, jog klaipėdoje 2003 m. Buvo atidarytas naujas delano padalinys – delano pica , kurios populiarumas pateisino lūkesčius, todėl šiandien picerijų teikiama maisto bei paslaugų kokybe mėgaujasi ne tik Lietuvos gyventojai ir svečiai, bet ir latvijos. 2007 m. delano pica pavadinimas buvo pakeistas į cancan pizza ir šiuo metu veikia 15 šių picerijų Lietuvoje, kurios įkurtos prie didžiųjų prekybos centrų vilniuje, Kaune, klaipėdoje, šiauliuose, alytuje, elektrėnuose bei 5 picerijos cancan pizza latvijoje, rygoje. Kaip teigia UAB delano prekybos departamento direktorius gintaras rutkauskas [1 http://www. Meniu. Lt/news.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (3491 žodžiai)
  • Kristi
  • UAB Delano organizacijos personalo valdymo politikos įvertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB Delano organizacijos personalo valdymo politikos įvertinimas. (2011 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-delano-organizacijos-personalo-valdymo-politikos-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:22
×