UAB „DLG“ sandėlio sandėliavimo sistema


Įvadas. UAB „DLG“ sandėlio tipas. Sandėlio funkcijos ir teikiamos paslaugos. UAB „DLG“ valdymo informacinė sistema. Sandėlio robotizacijos lygis ir naudojama technologinė įranga. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Savęs vertinimas.


Pagal V. Popova (2013) Sandėliai logistikoje klasifikuojami ir skirstomi pagal daugelį požymių. Pagal logistinės sistemos pagrindines funkcines sritis :

Išanalizavus visų tipų sandėlius, UAB “Delta logistics group” yra priskiriama prie paskirstymo logistikos sandėlių, kurie yra skirti pagamintoms prekėms sandėliuoti, saugoti ir paskirstyti, per šiuos sandėlius prekės iš gamybos sferos juda į vartotojų rinką. Toliau paskirstymo logistikos sandėliai yra grupuojami į 6 grupes ir UAB “DLG” priklauso logistikos centrui.

Logistikos centrų sandėliai pasižymi dideliu sandėliavimo plotu, kuris šioje įmonėje apima 35000 kv.m., taip pat moderniomis krovinių saugojimo ir krovos technologijomis, sandėlių valdymo šiuolaikinėmis informacinėmis sitemomis ir naujausių informacinių technologijų taikymu.

1. Materialinių srautų intensyvumo išlyginimą (lanksčiai reaguoja į paklausos pasikeitimus);

Visos šios funkcijos yra svarbios ir atliekamos atsižvelginat į kliento poreikius.

Šis logistikos centras atlieka daugybę įmonėms reikalingų logistinių paslaugų :

Aptarnauja visą įmonės logistinęs sistemą nuo prekių tiekimo, saugojimo iki prekių paskirstymo;

Kaip matome logistikos centruose saugomos ir apdorojamos prekės yra labai skirtingos nomenklatūros galutinė produkcija, neretai skirtingi krovinio vienetai. Kartu didelėmis partijomis saugomos prekės, skirtos tranzitiniams paskirtymamams ir pervežimams. Taip pat šios įmonės teikiamas sandėlio paslaugas galima būtų skirstyti tokiu būdu :

Bendrovė „DLG“ teikia daug logistinių paslaugų ir visos jos yra susijusios su sandėliu ir ten esančia įranga, todėl dabar ir pateiksiu sandėlio ypatumus.

4. Savaeigiai elektriniai krautuvai su platforma – Šie įrenginiai skirti transportuoti padėklus arba surinkti užsakymus.

5. Elektriniai šakiniai krautuvai – skirti dirbti siauruose praėjimuose tarp stelažų. Šakės gali pasisukti 90 laipsnių kampu.

Taip pat, kadangi ši įmonė užsiima prekių išsiuntimu, tai joje yra įrenginių skirtų prekėms rūšiuoti ir komplektuoti.

Apibendrinant UAB „DLG“ sandėlio technologinę posistemę galima teigti, jog geras sandėlio darbas, atsargų kaupimas ir sandėliavimas, materialinių srautų pertvarkymas labai priklauso nuo robotizacijos lygio ir technologinės įrangos, taip pat taisyklingai pagal tam tikrą tvarką sudėti kroviniai padeda efektyviau sandėlio darbuotojams dirbti, kai viskas vyksta pagal tam tikrą suplanuotą tvarką. Taip pat įmonė naudoja visa reikiamą technika pakrovimo, iškrovimo darbams taip sumažindama atliekamo darbo laiką ir sąnaudas.

  • Microsoft Word 4758 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1638 žodžiai)
  • Kolegija
  • Emilija
  • UAB „DLG“ sandėlio sandėliavimo sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „DLG“ sandėlio sandėliavimo sistema . (2019 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-dlg-sandelio-sandeliavimo-sistema.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 20:30
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo