UAB „Elektrosita“ ilgalaikio materialaus turto auditas


Įvadas. UAB ,,elektrosita” veiklos apibūdinimas. Auditorių profesinės etikos principai. UAB ,,elektrosita” ilgalaikio materialaus turto auditas. UAB ,,Elektrosita” ilgalaikio materialaus turto audito planas. UAB ,,Elektrosita” ilgalaikio materialaus turto audito programa. UAB ,,elektrosita” ilgalaikio materialaus turto balanso analizė. Nepriklausomo auditoriaus išvada. Literatūra ir šaltiniai. Priedai. 141 priedas. UAB ,,elektrosita” balansas.


Darbo tikslas – atlikti UAB ,,Elektrosita“ ilgalaikio materialaus turto auditą.

Parinkti audito testus ir procedūras ilgalaikio turto apskaitos tikslumui įvertinti.

Uždaroji akcinė bendrovė ,, Elektrosita“ įkurta Telšiuose steigėjų susirinkimo nutarimu, sudarius steigimo sutartį, ir įregistruota juridinių asmenų registre 2008 metų vasario 12 dieną. Įmonė įsteigta ir veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymu, Civiliniu kodeksu, kitais Lietuvos Respublikoje galiojančiais aktais ir įmonės įstatais. Įmonei vadovauja Direktorius Egidijus Darbutas. Visą įmonės kainų politiką, darbuotojų atlyginimus, įmonės darbuotojų skaičių sprendžia akcininkai, kurių įmonėje yra du. Bendrovės veiklos tikslai yra pelno siekimas, naujų darbo vietų kūrimas, akcinio kapitalo didinimas. Bendrovės įstatinis kapitalas yra 10000 litų ir padalintas į 100 paprastųjų vardinių akcijų, vienos akcijos nominali vertė yra 100 litų.

Įmonės veiklos rūšis – elektrotechnikos darbai, pagrindinė veikla – elektros sistemų montavimo darbai, elektros įrenginių montavimas, remontas, projektavimas, modernizavimas. Bendrovė taip pat atlieka izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matavimus, gali paruošti objektą ir priduoti Valstybinei Energetikos inspekcijai. Įmonėje šiuo metu dirba 10 darbuotojų, iš ju 6 yra elektrotechninis personalas. Tai patyrę ir kvalifikuoti specialistai, turintys nemažą darbo patirtį. Bendrovės darbuotojai nuolat tobulina savo žinias, bei įgūdžius, taip pat yra atestuojami Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Įmonės paslaugų klientai yra: fiziniai asmenys, įmonės, organizacijos. Su kiekvienu klientu yra sudaroma sutartis, kuri yra neatsiejamas tvarkingo verslo kasdienybės elementas. Sutartis yra stabilumo garantas, o ginčo atveju pagrindinis įrankis ginant pažeistas teises.

UAB ,,Elektrosita“ 2009 metais turto vertė sudarė 255 tūkst. Lt, 2008 metais - 225 tūkst. Lt. Per finansinius metus turto vertė išaugo 13,09 proc. (Žiūrėti 2 priedą).

Grynasis pelnas 2009 metais sudarė beveik 68 tūkst. Lt., 2008 metais – 42 tūkst. Lt., finansiniais metais grynojo pelno padidėjo 60,73 proc.

Įmonės metinės pajamos 2009 metais sudarė 568 tūkst. Lt., o 2008 metais – 305 tūkst. Lt.

Ilgalaikis turtas – tai įmonėje turimas turtas, kuris naudojamas ilgiau negu vienerius metus, savo vertę į gaminamą produktą perkelia dalimis ir kurio vertė yra ne mažesnė už įmonės nusistatytąją ilgalaikio turto vertę. Ilgalaikis turtas apskaitoje ir atskaitomybėje skirstomas į : materialųjį, nematerialųjį, finansinį.

Materialusis turtas UAB ,,Elektrosita“ yra priskiriamas ilgalaikiam turtui, kai jis atitinka visus šiuos požymius.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2330 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • UAB „Elektrosita“ ilgalaikio materialaus turto auditas
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Elektrosita“ ilgalaikio materialaus turto auditas. (2019 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-elektrosita-ilgalaikio-materialaus-turto-auditas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 06 d. 07:39
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo